Fallout 76 z nową aktualizacją – The Pitt już dostępne

15 września 2022,
08:21
Maksymilian Matuszak

Do Fallouta 76 zawitało kolejne DLC. Nowa lokacja to ruiny miasta z wcześniejszej odsłony serii. W Dziórze czeka nas wiele ciekawych misji.

Wejście do The Pitt w grze Fallout 76
Na skróty
  • Dodatek do Fallouta 76 wprowadza lokacje nazwaną Dzióra.
  • DLC da nam dostęp do dużej ilości nowych nagród.
  • Dowódcy drużyn otrzymają specjalne projekty związane z miastem Pitt.

Premiera najnowszej produkcji z serii Fallout nie odbyła się przy udziale pozytywnych emocji. Bethesda jednak wyciągnęła z tego lekcję i po jakimś czasie zaczęła naprawiać tytuł. Najpierw dodała NPC-ów, a potem wprowadziła rozszerzenia zawartości. Najnowszym z nich jest The Pitt.

Nowa lokalizacja w Fallout 76? Gdzieś ją widziałem

Bethesda wprowadza do Fallouta 76 nową lokację o nazwie Pitt (w polskiej wersji językowej Dzióra). Powstała ona na ruinach miasta Pittsburgh znanego z Fallouta 3. W grze znajduje się 500 km na północ od Stołecznych Pustkowi.

Już od wczoraj gracze mogą opuścić Appalachy, jednak by to zrobić, trzeba naładować ultracytowe baterie latacza. W tym celu wykonujemy codzienne zadania w Azylu Whitespring. Ostudzę wasze emocje, bo do dyspozycji otrzymujemy kilka lokacji i parę misji dla czterech osób.

Nie jest jednak tak źle. Wykonując misje dla Unii, dostaniemy ciekawe przedmioty. Za zlecenia otrzymamy wiele punktów doświadczenia, legendarny sprzęt i obligacje handlowe. Dodatkowo raz w tygodniu dowódcy drużyn dostaną rzadkie plany modyfikacji i przedmiotów w stylu Pitt.

Wszyscy gracze otrzymają również znaczki za udział w ekspedycji, które wymienimy na konkretne przedmioty z puli rzadkich nagród. Zrobimy to u Giuseppe w Azylu Whitespring. Z kolei na nowej planszy S.C.O.R.E. odblokujemy kultowy autotopór oraz pancerz wspomagany Unii.