Fallout 76 – aktualizacja Steel Reign zamyka fabułę Bractwa Stali i dodaje nową zawartość

Bethesda zamyka dużą przygodę Bractwa Stali w aktualizacji Steel Reign. Poza zamknięciem głównego wątku dodatku nie zabraknie także nowych atrakcji dla fanów Fallout 76.

8 lipca 2021
Na skróty
  • Aktualizacja jest już dostępna dla wszystkich graczy za darmo.
  • Steel Reign zamyka wątek Bractwa Stali.
  • Dodano tablicę wyników KD Inkwell.
  • Wprowadzono legendarne rzemiosło.

Nowa aktualizacja do Fallouta 76 o nazwie Steel Reign wprowadza ostatni rozdział fabuły Bractwa Stali trwającej od zeszłego roku, ale nie tylko. Dodana zostaje również tablica wyników KD Inkwell. Gracze dostaną też możliwość wytworzenia legendarnych zbroi, broni i pancerzy wspomaganych. Legendarne rzemiosło i pełna przygoda Bractwa Stali są już dostępne dla wszystkich graczy Fallout 76.

Legendarne rzemiosło i finał opowieści Bractwa Stali w aktualizacji Steel Reign

Czy nowa zawartość oraz pełna fabuła dużego dodatku przyciągnie graczy do kontrowersyjnego tytułu?

Zapraszamy do sprawdzenia zwiastuna aktualizacji Fallout 76 Steel Reign oraz do przeżycia przygody w świecie gry.

Fallout 76 zadebiutował w 2018 roku, zaliczając spektakularną porażkę i zbierając bardzo niskie oceny zarówno wśród graczy, jak i krytyków. Dodatkowo wydawcy groził pozew zbiorowy za niewywiązanie się z obietnicy zawartości edycji kolekcjonerskich. Bethesda nie porzuciła jednak swojego dzieła i przez cały czas wspiera tytuł, dodając wiele ciekawych treści i naprawiając premierowe błędy. Duże aktualizacje ukazują się regularnie od początku istnienia gry. Steel Reign jest już ósmą z nich. Dziś Fallout 76 jest już zupełnie inną grą niż dwa lata temu i na pewno warto dać mu kolejną szansę.

Michał Chyła

Fanatyk soulsike i platynowania gier. Uwielbia retro konsole i gry oraz horrory z VHS. Zrecenzuje wszystko co mu w ręce wpadnie. Relaksuje się najbardziej przez wbijanie expa. Przed śmiercią chciałby zagrać w każdą grę, jaka wyszła.
UWaga! Gorące informacje!