fbpx

Escape from Tarkov z patchem 0.13. Do gry trafi wkrótce nowa mapa

Nie jest niczym zaskakującym, że do popularnego Escape from Tarkov ma trafić duża aktualizacja, która zapewni nam masę nowości urozmaicających rozgrywkę. Wśród nich wymienia się choćby kolejną mapę. Jak będzie się ona prezentować? To zobaczymy na zwiastunie patcha 0.13.

Escape from Tarkov ze świeżą zawartością

O nowej mapie do gry Battlestate Games mówi się już od dłuższego czasu; kilka miesięcy temu do sieci trafiły pokazujące ją zrzuty ekranu. W końcu przyszedł jednak czas na powiedzenie czegoś więcej, a twórcy produkcji podzielili się z nami zwiastunem patcha 0.13. Ten przedstawia długo wyczekiwaną mapę, Streets of Tarkov. Pozbawiony komentarza trailer pokazuje nam urbanistyczną lokację, w jakiej przyjdzie nam się znaleźć. Możemy również rzucić okiem na nowe bronie, które pojawią się w grze. Pozostaje tylko pytanie, kiedy to wszystko trafi do Escape from Tarkov, ponieważ zwiastun nie zdradza daty premiery patcha.

Niezależnie od tego, jeśli ktoś z was planuje w najbliższym czasie sięgnąć po nadal znajdującą się w becie grę, może skorzystać z jej noworocznej przeceny. Od 25 grudnia do 7 stycznia za Escape from Tarkov zapłacimy o 25% mniej niż zwykle, a obniżki uwzględniają również oficjalne gadżety z produkcji. Grę można zakupić na jej oficjalnej stronie.