Dostaniemy Red Dead Redemption 3? Tak sugeruje jeden z aktorów

6 grudnia 2023,
17:00
Jacek Kowal

Istnieje szansa, że kiedyś otrzymamy Red Dead Redemption 3. Nie są to może jeszcze oficjalne informacje, ale źródłem plotki jest Arthur Morgan.

John Marston

Red Dead Redemption 2 okazało się fenomenalnym hitem Rockstara, w którym ilość detali, fabuła i ogólna jakość rozgrywki wciąż robi wrażenie. Nic więc dziwnego, że wielu fanów kowbojskiego życia chciałoby kontynuacji kultowej serii. Najwyraźniej są na to spore szanse, a tak przynajmniej twierdzi sam Arthur Morgan.

Warto wspomnieć, że we wrześniu doszło do wycieku, wedle którego gra ma być już w produkcji, a to oznacza, że cała akcja może być początkiem kampanii marketingowej, na co szczerzę liczę.

Red Dead Redemption 3 jest możliwe

No dobrze, może nie sam Arthur rozpuszcza te plotki, ale aktor, który się w niego wcielił, czyli Roger Clark. Opublikował on niedawno tweet, w którym odpowiedział jednemu z fanów na pytanie o obecność Arthura w potencjalnej kontynuacji serii.

Roger stwiedził, że kiedyś na pewno pojawi się Red Dead Redemption 3, ale niestety nie ma pojęcia, kiedy to nastąpi. Warto pamiętać, że przerwa czasowa pomiędzy pierwszą a drugą odsłoną wyniosła osiem lat. Aktualnie RDR2 ma już 5 lat, więc niedługo moglibyśmy spodziewać się pierwszych informacji o trójce.

Co do obecności Arthura to Roger nas niestety (a może nie) rozczarował. Okazuje się, że nie ma co liczyć na pojawienie się tej postaci w kolejnych odsłonach w żadnej formie (może poza wspomnieniami), ponieważ jego historia została zakończona, a tak przynajmniej czuje sam aktor.

A wy czekacie na Red Dead Redemption 3 i samego Arthura? Na razie Rockstar jeszcze milczy w kwestii kolejnej kowbojskiej eskapady, ale jak tylko pojawią się jakieś informacje, to niezwłocznie wam je przekażemy.