fbpx

Doładowania PS Store i FUT Points nawet 25% taniej! Skompletuj własną Drużynę Roku w FIFA 23

Nareszcie poznaliśmy zawodników wchodzących w skład Team of the Year FIFA 23, a więc Drużyny Roku trybu Ultimate Team wybieranej w tygodniowym głosowaniu przez graczy i fanów serii. Plebiscyt ten jest wielkim świętem wszystkich miłośników zmagań na wirtualnych boiskach, a zarazem wyjątkową okazją do uzupełnienia swoich składów o niepowtarzalnych zawodników z ekipy TOTY.

Świętować postanowiło również Instant Gaming, czyli obecnie jedna z najpopularniejszych platform cyfrowej dystrybucji gier na świecie. Z tej okazji w ofercie sklepu znajdziemy świetne obniżki m.in. na doładowania portfela PS Store, a także pakiety FUT Points, dzięki czemu możemy teraz budować i wzmacniać naszą drużynę, oszczędzając naprawdę sporo!

Kup FUT Points nawet 25% taniej

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Doładowania funduszy do portfela PS Store oczywiście mogą być realizowane zarówno na PlayStation 5, jak i PlayStation 4.

Kup doładowania PS Store w świetnych cenach

Nie możesz otworzyć linku? Najprawdopodobniej automatycznie blokuje go Twój AdBlock. Wyłącz go, żeby móc skorzystać z promocji.

Zaobserwuj nas na Instagramie i dowiaduj się przed innymi

Dołącz do 6 362 obserwujących

Wpadłeś na ciekawy temat, który powinniśmy opisać? Daj nam znać!

🛈 Gry oraz produkty wymienione w tym artykule zostały wyselekcjonowane przez nas osobiście i niezależnie. Niektóre powyższe odnośniki są linkami afiliacyjnymi, dzięki czemu klikając w nie, możesz wesprzeć rozwój naszego niezależnego portalu bez ponoszenia żadnych kosztów.