Disney Dreamlight Valley – bohaterowie Toy Story pojawią się w nowej aktualizacji

Przyodziejmy kowbojskie buty na nogi i kapelusz na głowę lub strój astronauty, bo do wioski ze snów trafi uwielbiany przez wielu świat dziecięcych zabawek. Jakiej pomocy będą potrzebować od nas Buzz Astral i Chudy w Disney Dreamlight Valley? Dowiemy się w przyszłym miesiącu.

24 listopada 2022
Na skróty
  • 6 grudnia postaci z Toy Story pojawią się w Disney Dreamlight Valley.
  • 22 listopada wypadały 27. urodziny kultowej animacji Pixara.

Z okazji 27. urodzin filmu Toy Story od Pixara, które miały miejsce 22 listopada, na Twitterze pojawiło się ogłoszenie dotyczące wioski marzeń wypełnionej naszymi wspomnieniami z dzieciństwa. 6 grudnia Disney Dreamlight Valley dostanie drugą aktualizację.

Toy Story w sąsiedztwie Disney Dreamlight Valley

Pierwsze, październikowe uaktualnienie poszerzyło zawartość symulującej życie gry przygodowej o niesławną postać Skazy z Króla Lwa. Zawierało również dodatki, dzięki którym nasze awatary mogą zyskać szczyptę nikczemności ze świata złoczyńców.

Nowa aktualizacja doda do Disney Dreamlight Valley świat Toy Story. Trafimy w nim do pokoju Andy’ego, gdzie gracz zmniejszy się do rozmiarów zabawki, aby pomóc Buzzowi Astralowi i Chudemu. Kolejnym dodatkiem mają być przedmioty takie jak strój Chudego, dekoracje domu i świata inspirowane Toy Story. Równocześnie Gameloft będzie poprawiał błędy. Ze względu na wczesny dostęp w grze było ich wiele do naprawienia.

W Disney Dreamlight Valley możemy eksplorować świat wypełniony disneyowską magią i na nowo odkrywać historie ukochanych bajek sprzed lat, budując swoje sąsiedzkie życie pośród przepełnionych dobrocią bohaterów i zawszę coś knujących mrocznych złoczyńców.

Ustrzel grową okazję

Amira El Berrah

UWaga! Gorące informacje!