fbpx

Diablo 4 otrzymało kolejną aktualizację oznaczoną 1.1.0b. Twórcy zapowiedzieli Campfire Chat

21 lipca 2023,
11:00
Arek Grabowski
Twarz Lilith na zbliżeniu w Diablo 4

Blizzard wypuścił aktualizację 1.1.0 przed Sezonem Plugawców, który jest już dostępny. Niestety niektóre zmiany w Diablo 4 spotkały się z negatywnym odbiorem społeczności. Twórcy zdecydowali się więc naprawić te błędy. Wydano kolejną aktualizację oznaczoną 1.1.0b. Poprzednia łatka sprawiła, że zdobywanie punktów doświadczenia było znacznie trudniejsze.

Twórcy zapowiedzieli również Campfire Chat. Będzie to rozmowa z Blizzardem o nowo wprowadzanych zmianach w Diablo 4. Stream odbędzie się 21 lipca o 20:00 czasu polskiego między innymi na kanale Twitch studia.

Jakie zmiany wprowadza łatka 1.1.0b do Diablo 4?

Sezon Plugawców się rozpoczął, a wraz z nim Blizzard wprowadził pewne zmiany do gry. Przede wszystkim usunięto wymagania poziomowe dla 3 i 4 rangi świata. Po aktualizacji 1.1.0 trzeba było uzyskać konkretny poziom postaci, by korzystać z tych funkcji. Teraz taki wymóg nie jest konieczny.

Oprócz tego twórcy wprowadzili pewną nowość związaną z Plugawymi Sercami. Będą one zawsze przyznawać pancerz, który jest zależny od mocy przedmiotu. Taka zmiana działa jedynie na korzyść graczy. Plugawe Serca będą po prostu jeszcze lepszymi przedmiotami.

Blizzard zapowiedział Campfire Chat związany z Diablo 4

Niebawem odbędzie się wyżej wspomniany stream z twórcami Diablo 4. Poinformował o nim przede wszystkim dyrektor ds. rozwoju globalnej społeczności Diablo, Adam Fletcher. Twórcy podczas Campfire Chat będą rozmawiać na temat zmian wprowadzonych w aktualizacji 1.1.0 oraz 1.1.0b.

Podczas transmisji najprawdopodobniej poznamy również pewne informacje dotyczące przyszłości Diablo 4. Twórcy będą również rozmawiać o swoich planach i być może zdradzą pewne sekrety. Najczęściej podczas tego rodzaju streamów dowiadujemy się więcej na temat kolejnych aktualizacji.