Darmowe gry na weekend od Xbox

8 maja 2021,
10:12
Maciej Krause

W ramach akcji Xbox Free Play Days do końca weekendu posiadacze abonamentu Xbox mogą zagrać za darmo w dwie gry: Peaky Blinders: Mastermind oraz Hunting Simulator 2.

Xbox Free Play Days
Na skróty
  • Posiadacze Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą korzystać z gier za darmo przez weekend.
  • Do końca weekendu trwa również dodatkowa promocja na wymienione gry.

W ramach akcji Xbox Free Play Days do końca weekendu posiadacze abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą zagrać za darmo w dwie gry: Peaky Blinders: Mastermind oraz Hunting Simulator 2.

Do końca weekendu na wymienione gry obowiązuje dodatkowa promocja dostępna dla wszystkich:

Na czym polega gra Peaky Blinders: Mastermind?

Bohaterowie gry Peaky Blinders

W grze Peaky Blinders: Mastermind gracze mają możliwość sprawdzić się w roli Tommy’ego Shelby’ego znanego z wielokrotnie nagradzanego serialu Peaky Blinders. Podczas zabawy kontrolujemy również członków gangsterskiej rodziny Shelby’ego – Arthura, Polly, Johna, Adę oraz Finna. Rozgrywka skupia się na rozwiązywaniu łamigłówek w jak najkrótszym czasie. Każda nowa misja to coraz bardziej skomplikowana łamigłówka.

Na czym polega gra Hunting Simulator 2?

Widok z gry Hunting Simulator 2

Hunting Simulator 2 polujemy na zwierzynę, korzystając z pomocy psów tropiących, a także robiąc użytek z szerokiego wachlarza broni i gadżetów. Podczas zabawy wcielamy się w myśliwego polującego na wielkich równinach amerykańskiego stanu Kolorado i teksańskiej pustyni, a także w gęstych lasach Europy. Przez całą drogę wiernie towarzyszy nam nasz pies myśliwski.

Promocja trwa do niedzieli 9 maja do godziny 23:59.