Dark Alliance na nowym zwiastunie z datą premiery

16 marca 2021,
19:15
Michał Kaźmirczak

Po długiej ciszy wokół gry Dungeons & Dragons: Dark Alliance jej producenci – studio Tuque – opublikowali nowy zwiastun. Pokazuje on fragmenty z rozgrywki. Znajduje się też w nim data premiery produkcji.

Grafika promocyjna z gry Dark Alliance
Na skróty
  • Pojawił się nowy trailer gry Dark Alliance.
  • Oprócz elementów rozgrywki widnieje w nim też data premiery – 22 czerwca bieżącego roku.
  • Pojawiła się również opcja preorderu gry.

Tworzona przez Tuque Games produkcja Dark Alliance otrzymała nowy zwiastun z gameplayem. Jet to pierwsza duża informacja o grze od czasu jej zaprezentowania prawie półtora roku temu. Teraz twórcy wypuścili nie tylko zwiastun, ale także wiele dodatkowych materiałów.

Dark Alliance to gra osadzona w uniwersum Dungeons & Dragons, będąca duchowym następcą Baldur’s Gate: Dark Alliance. Produkcja stworzona jest jako gra kooperacyjna. W drużynach do czterech osób będziemy walczyć z gigantami, upiorami i innymi wrogami. Do wyboru graczy będą cztery różne postacie, a każda z nich ma mieć unikalny dla siebie styl gry. Według dostępnych materiałów produkcja ma być RPG akcji, w którym przedzieramy się przez hordy wrogów. Standardowo dla tego typu gier z czasem będziemy odblokowywać nowe wyposażenie czy umiejętności.

Trailer Dark Alliance ujawnia datę premiery

Pod koniec opublikowanego trailera możemy zobaczyć także datę premiery produkcji. Ma ona zadebiutować 22 czerwca bieżącego roku na Xbox One, PS4 i PC. Gra ma także otrzymać darmowe ulepszenie na konsolach nowej generacji.

Możliwy jest też preorder gry, która dostępna jest w dwóch edycja. Podstawowej oraz rozszerzonej, zawierającej także dodatkowe bronie i gwarantującej dostęp do rozszerzenia Echoes of the Blood War.