fbpx

Czytelnicza niespodzianka dla fanów Elden Ring

Mroczny świat Elden Ring w krzywym zwierciadle? Tak można opisać nową i dość humorystyczną mangę osadzoną w uniwersum gry od From Software.

Wydane w lutym nowa gra od From Software okazała się olbrzymim hitem. Trudno się dziwić, ponieważ Elden Ring nie tylko okazał się niezłym wyzwaniem, ale co ważniejsze posiada rewelacyjnie wykonany świat Fantasy, w którym palce maczał George R.R. Martin. Teraz twórcy mają miłą niespodziankę dla swoich fanów.

Elden Ring w komiksowym stylu

From Software postanowiło przygotować mangę osadzoną w świecie Elden Ring. Za projekt odpowiedzialna jest firma Kadokawa. Autorzy przestawili mroczny świat gry w dość humorystyczny sposób, ponieważ powieść jest pełna gagów i absurdów. Pierwsze dwa numery możemy za darmo przeczytać na stronie ComicWalker. Ich tytuły to: You Thought This’d Be Serious, Didn’t You i Probably Maiden.

strona z komiksu
Źródło: ComicWalker

Jeżeli nigdy nie miałeś do czynienia z Mangą, to pamiętaj, że zaczynasz czytać od prawego górnego rogu do lewego dolnego rogu i klikasz lewą stronę ekranu, aby przejść do kolejnych stron.