Cooler Master umożliwi wertykalne ułożenie karty graficznej – Vertical Graphics Card Holder Kit V3

Cooler Master wprowadza do swojej oferty zestaw montażowy Vertical Graphics Card Holder Kit V3. Najnowsze rozwiązanie producenta pozwoli zamontować kartę graficzną wertykalnie w obudowie komputerowej.

4 września 2022
Na skróty
  • Cooler Master wprowadza zestaw montażowy Vertical Graphics Card Holder Kit V3.
  • Zestaw pozwoli zamontować kartę graficzną wertykalnie.
  • Stelaż pomieści największe modele na rynku i wpasuje się do większości rozmiarów obudów.
  • Data premiery nie została ujawniona.

Minęło mnóstwo czasu odkąd komputery osobiste przestały pełnić funkcję jedynie wydajnościowej maszyny, a stały się również wizualnym udoskonaleniem pokoju gracza. Klasycznym rozwiązaniem, które wpływa na wizualną poprawę „blaszaka”, jest obudowa z dużą ilością szkła oraz podświetlenia RGB we wszelakich podzespołach. Takie oświetlenie często zyskują także karty graficzne, lecz ich ułożenie w obudowie często psuje cały efekt. Z rozwiązaniem tego „problemu” poradził sobie Cooler Master – prezentując zestaw montażowy Vertical Graphics Card Holder Kit V3.

Prezentacja od przodu Cooler Master Vertical Graphics Card Holder Kit V3
Źródło: Cooler Master

Vertical Graphics Card Holder Kit V3 – uniwersalne rozwiązanie od Cooler Master

Vertical Graphics Card Holder Kit V3 pozwoli na bezproblemowy montaż karty graficznej wiatrakami w stronę szyby w obudowie. Takie rozwiązanie wpłynąć powinno na wizualną poprawę komputera. Producenci najczęściej właśnie od strony wentylatorów umieszczają efektowne podświetlenie oraz obudowy o wymyślnych kształtach i kolorach.

Prezentacja od tyłu Cooler Master Vertical Graphics Card Holder Kit V3
Źródło: Cooler Master

Nowy zestaw wertykalny od Cooler Master jest rozwiązaniem uniwersalnym i pasować będzie do obudów większych jak ATX, a także mniejszych – nawet Micro-ATX. Maksymalna wysokość kart graficznych to trzy „śledzie”, co wielu przypadkach jest nadmiarowe – standardem jest wysokość dwóch. Sam stelaż wykonany jest z cynowanej miedzi i sprosta wyzwaniu nawet największym modelom.

Cena i data sprzedaży nie została jeszcze ujawniona. Trzeba przyznać, że wizualnie sprawia wrażenie bardzo ładnego produktu, przede wszystkim ze względu na fioletowe elementy i estetyczne wycięcia. Można zakładać, że właśnie te estetyczne uprawnienia wpłyną na cenę zestawu.

UWaga! Gorące informacje!