Cooler Master prezentuje serię zasilaczy X Silent. Pierwszy zasilacz bez wentylatora o mocy 850W i 1100W

15 stycznia 2024,
14:46
Jacek Lisiecki
Seria zasilaczy Cooler Master X Silent

Cooler Master, jeden z wiodących dostawców komponentów do komputerów PC i urządzeń peryferyjnych dla graczy, przedstawił dziś nową serię zasilaczy X Silent. Obejmuje ona modele X Silent Edge Platinum 850 i 1100, a także X Silent MAX Platinum 1300.

„W świecie, w którym wymagania technologiczne stale rosną, zdajemy sobie sprawę, że aplikacje wymagające dużej mocy stają się normą dla naszych użytkowników” – mówi Jimmy Sha, dyrektor generalny Cooler Master. „Seria X Silent to nasza odpowiedź dla tych, którzy potrzebują solidnej mocy do wymagających zadań, ale nie chcą rezygnować z cichego środowiska pracy lub zabawy. Ta seria reprezentuje nasze zaangażowanie w przesuwanie granic w dostarczaniu rozwiązań o wysokiej wydajności bez hałasu”.

Kluczowe cechy X Silent Edge i X Silent MAX:

  • Wyjątkowe zarządzanie ciepłem: nasza opatentowana, aluminiowa konstrukcja zapewnia wydajne rozpraszanie ciepła, oferując niezawodną wydajność.
  • Energooszczędność: dzięki wydajności 80 Plus Platinum, modele Edge i MAX są nie tylko wydajne, ale także energooszczędne.
  • Lepsza wydajność: zastosowanie aktywnego mostka prostowniczego w tych zasilaczach zwiększa ogólną wydajność.
  • Cyfrowy monitoring z MasterCTRL: bądź na bieżąco dzięki danym w czasie rzeczywistym na temat temperatury, obciążenia i wydajności, a wszystko to za pośrednictwem oprogramowania Cooler Master.
  • Hojna 15-letnia gwarancja: zapewniamy 15-letnią gwarancję i spokój ducha na długie lata.

Cooler Master to marka założona w 1992 roku specjalizuje się w produkcji podzespołów komputerowych oraz akcesoriów i elektroniki użytkowej. Od momentu wprowadzenia na rynek pierwszej na świecie aluminiowej obudowy komputerowej do pionierskich technologii termicznych, Cooler Master cały czas wyznacza nowe trendy, przesuwa granice technologii i kwestionuje status quo.

Źródło: informacja prasowa