fbpx

Cooler Master MM711 Retro – znana „dziurawa” myszka w designerskiej odsłonie

Cooler Master MM711 Retro to mysz, w której topowe parametry i niską wagę doprawiono nutą nostalgii i wspomnień dotyczących starych, dobrych czasów. Nowy wariant gryzonia to realizacja jednego z projektów… społeczności. Jego autorem jest projektant Aleksandar Cvorovic, który wygrał designerski challenge.

Na skróty
  • Cooler Master MM711 Retro to odświeżony wariant dostępnego już wcześniej modelu myszy MM711, którego recenzja niedawno pojawiła się na naszym portalu.
  • Sercem urządzenia jest sensor PixArt PMW3389 o rozdzielczości 16 000 DPI.
  • Mimo że nie znamy jeszcze ceny produktu, wiemy już, iż trafi on do oficjalnej sprzedaży w ciągu najbliższych miesięcy.

Cooler Master MM711 Retro to połączenie klasyki i nowoczesności. Przygaszona biel, jasny niebieski i wyblakła czerwień to paleta budząca uczucie nostalgii i wspomnienie przeszłości. Jednocześnie jest to w dalszym ciągu ultralekka, bo ważąca mniej niż 60 g mysz. Z sensorem PixArt PMW3389 o rozdzielczości 16 000 DPI ma zapewnić graczom szybkość i precyzję.

Cooler Master MM711 Retro od boku
Źródło: Cooler Master

Cooler Master MM711 Retro – mysz z podświetleniem i otworami w nowych kolorach

Obudowa myszy Cooler Master MM711 Retro skrywa japońskie przełączniki Omron, których żywotność ma przekraczać 20 mln kliknięć. Na trwałość nikt więc nie powinien narzekać. Zabarwiony wyblakłą czerwienią przewód, mimo nieco oldschoolowego wyglądu, w dalszym ciągu ma być niemal niezauważalny dla graczy. Przezierające przez matową, ażurową obudowę podświetlenie logo i rolki można dostosować, korzystając z oprogramowania MasterPlus+.

Ochrona myszy przed wodą i brudem
Źródło: Cooler Master

Iluminacja może też stanowić wskaźnik aktualnie ustawionej czułości. Cooler Master MM711 Retro ma sunąć gładko po każdej powierzchni dzięki stopkom PTFE. Tak skomponowana całość trafi do sprzedaży jeszcze w tym kwartale. Na razie nie ujawniono jej ceny, ale raczej nie powinna ona w znaczący sposób różnić się od tej, w jakiej oferowane są inne modele myszy Cooler Master MM711.

Spód myszki i ślizgacze
Źródło: Cooler Master

Źródło: informacja prasowa