fbpx

Ciężki poniedziałek w Activision. Twórcy w zabawny sposób komentują wyciek logo Call of Duty: Modern Warfare III

25 lipca 2023,
16:53
Mateusz Skowron
Kapitan Price z pudełka po napojach energetycznych

Wczoraj za pośrednictwem serwisu X – tak, Twitter zmienia nazwę, musimy się przyzwyczaić – światło dzienne ujrzało zupełnie nowe, oczywiście wcześniej nie publikowane, logo najnowszej części serii Call Of Duty, o legendarnym podtytule Mordern Warfare 3. Autorem wycieku jest internauta o pseudonimie Algebra_Sloth, który udostępnił zdjęcie pudełek po napojach energetycznych. Prócz samego logo, na kartonie można dostrzec oczywiście znajomą twarz, której pojawienie się w trzeciej części MW mogło być dla fanów serii wręcz obowiązkowe.

Wyciek nie uszedł uwadze deweloperom Call of Duty

Trzeba przyznać, że twórcy wykazali się dystansem do całej sytuacji i na wyciek zareagowali z odpowiednią dozą humoru. Dzisiaj nad ranem ukazał się tweet bezpośrednio nawiązujący do poniedziałkowej wpadki, jednak jego ton w zupełności nie potwierdza autentyczności opublikowanych zdjęć.

Choć żadne oficjalne zapowiedzi jeszcze nie padły, tak według corocznego kalendarza największych premier w roku, Call of Duty: Modern Warfare 3 powinno pojawić się już w listopadzie. Już niedługo zatem powinniśmy doczekać się pierwszych potwierdzonych informacji na temat produkcji, które tym razem będą miały szanse wyjść bezpośrednio spod pióra deweloperów.