CD Projekt Red i miBee zaprezentowali podświetlany latający dysk z Cyberpunka 2077

Twórcy Cyberpunka 2077 co jakiś czas prezentują limitowane gadżety ze swojej bestsellerowej produkcji. Niedawno zapowiedziano premierę zegarka T-2077, a dziś usłyszeliśmy o kolejnym produkcie. CD Projekt Red we współpracy z firmą miBee – producentem frisbee z RGB – przygotowali dla was ekskluzywny latający dysk z oznaczeniami Tyger Claws i podświetleniem.

22 kwietnia 2022

Twórcy produkcji Cyberpunk 2077 oraz firma miBee – producent podświetlanych latających dysków – podjęli współpracę i przygotowali dla nas limitowany produkt. Jest to frisbee z oznaczeniami Tyger Claws – jednego z gangów w Night City. Produkt znajdziemy na oficjalnej stronie CD Projekt RED GEAR w cenie 320 złotych + 11,96 zł jako koszt wysyłki. „Cyberpunk 2077 x miBee: Latający dysk LED Tyger Claws” jest już dostępny w przedsprzedaży, a sama wysyłka zaplanowana jest na grudzień tego roku.

Cyberpunk 2077 x miBee: Latający dysk LED Tyger Claws

Latający dysk wyposażono w podświetlenie LED sterowane żyroskopowo, które zaoferuje pięć trybów świecenia. Frisbee naładujemy za pomocą portu USB. Produkt jest wodoodporny i waży 200 g.

Przestrzeń powietrzna Night City należy do wyjątkowo ruchliwych nie tylko z uwagi na występujące w niej różnego rodzaju AVki, ale w szczególności przez wzgląd na gigantyczną ilość amunicji wystrzeliwaną tutaj w ciągu doby. Momentami w powietrzu ruch jest tak gęsty, że widoczność spada do kilku metrów, jak przy burzy piaskowej. NCPD donosi, że ostatnimi czasy w powietrzu pojawiły się nowe, bliżej niezidentyfikowane obiekty latające noszące oznakowanie Tyger Claws. Ich występowanie w znacznym nasileniu zaobserwowano w Japantown i okolicach. Świadkowie mówią o nadzwyczajnej szybkości i zabójczej gracji, którą wykazują się te obiekty. Policja robi, co może, aby opanować ich napływ, ale mieszkańcy dzielnicy wydają się je lubić: “Nie mogę się na nie napatrzeć, tak pięknie wyglądają. A policja lepiej niech zajmie się czymś pożytecznym” — Wakako Okada, mieszkanka Japantown.

Opis produktu w sklepie CD Projekt RED GEAR

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!