fbpx

Call of Duty: Modern Warfare 2 otrzyma tryb Hardcore w drugim sezonie

Tryb Hardcore jest czymś charakterystycznym dla serii Call of Duty. Twórcy wprowadzą go także w najnowszej odsłonie przy okazji premiery drugiego sezonu.

W Call of Duty: Modern Warfare 2 pojawi się tryb Hardcore według twórców, czyli studia Infinity Ward. Opublikowało ono na Twitterze post, gdzie informuje o wprowadzeniu takiego elementu. Sezon drugi w Call of Duty: Modern Warfare 2 rozpoczyna się 15 lutego i wprowadza sporo zmian do podstawowej gry, a także Warzone 2.0.

Call of Duty: Modern Warfare 2 z wieloma nowościami i zmianami. Co oferuje tryb Hardcore?

Plotki mówiły niedawno o opóźnieniu drugiego sezonu w Call of Duty: Modern Warfare 2. Tak też się stało, ponieważ zadebiutuje on dopiero 15 lutego, o czym pisałem powyżej. To około dwóch tygodni po pierwotnej dacie premiery nowej zawartości.

Nowy sezon wprowadzi między innymi tryb Hardcore, gdzie gracz nie posiada interfejsu, może zranić członków drużyny i dosłownie jedna lub dwie kule wystarczą do wyeliminowania przeciwnika. Taki model rozgrywki był praktykowany w niemal wszystkich odsłonach Call of Duty, więc gracze oczekiwali, że również Modern Warfare 2 go otrzyma.

Drugi sezon może również przynieść dwa nowe tryby gry, czyli Gunfight i Gungame, których ikony niedawno wyciekły. Twórcy wprowadzą także gułag 1v1, nową mapę czy pomniejsze zmiany i usprawnienia.

Na koniec przypomnijmy, że już jutro, a więc 24 stycznia, pojawi się na rynku inna wyczekiwana produkcja – Forspoken, które będzie dostępne na konsole starej oraz nowej generacji, a także PC. Tytuł otrzymał już zwiastun premierowy oraz można zobaczyć sporo materiałów z rozgrywki. Czas oczekiwania zdecydowanie umili wam nasz materiał, gdzie zawarliśmy trailer i informacje o pewnym problemach z przedpremierowymi kopiami gry.