Bruce Lee dołącza do PUBG Mobile. Co otrzymamy w aktualizacji 2.4?

4 stycznia 2023,
10:23
Arek Grabowski
Postać z PUBG pokazująca kciuk w górę podczas rozgrywki Battle Royale

PUBG Mobile to jedna z najpopularniejszych gier Battle Royale na rynku. Mimo że produkcja jest przeznaczona na urządzenia mobilne, bije rekordy grywalności. Nadchodzi nowa aktualizacja PUBG Mobile oznaczona numerkiem 2.4.

Zostanie wprowadzone przede wszystkim wydarzenie Martial Showdown, które oferuje sporo zawartości jak mapa, broń wybuchowa czy przedmioty kosmetyczne. Będzie ono miało miejsce już 6 stycznia. Gracze otrzymają tutaj również sporo nowych wyzwań i zadań z nagrodami.

Kilka dni później twórcy rozpoczną kolejne wydarzenie pod nazwą Dreamrealm Apprentice. To właśnie w nim zostanie wprowadzona skórka Bruce’a Lee. Ta aktualizacja zostanie natomiast wydana dopiero 10 stycznia. Nowości będzie jednak znacznie więcej — skórka to niejedyna atrakcja.

PUBG Mobile otrzyma dużo contentu. Zawartość nadchodzących aktualizacji i wydarzeń

PUBG Mobile tak jak darmowa wersja gry na konsole i komputery ciągle otrzymuje nową zawartość. Już 6 stycznia pojawi się wyżej wspomniana aktualizacja 2.4 wraz z wydarzeniem Martial Showdown. Otrzymamy w niej między innymi nowe mapy, łuk wybuchowy, przedmioty kosmetyczne oraz zadania do wykonania.

Wydarzenie DreamRealm Apprentice pojawi się 10 stycznia i to tutaj ujrzymy Bruce’a Lee. Będzie można go zdobyć przez serię wymagających zadań. Gracze otrzymają samą skórkę postaci oraz kilka zestawów akcesoriów: Kung Fu Soul set, Melee Expert set i Mr. Kung Fu set. Wszystkie pakiety są związane z Brucem Lee, a także jego udziałem w wielu popularnych filmach. PUBG Mobile otrzyma także nowe emotki, a także skórki pojazdów oraz spadochronu.