fbpx

Bloober Team ma współpracować z agencją Creative Artists Agency. Krakowskie studio podbije świat?

Polskie studio od horrorów, czyli Bloober Team nawiązało współpracę z największą agencją talentów na świecie. Co wyniknie ze współpracy Krakowian z Creative Artists Agency?

Creative Artists Agency, w skrócie CAA to hollywoodzka agencja talentów, która jest jednocześnie największą tego typu organizacją na świecie. Reprezentują oni rozmaite branże, od muzyki i filmu aż po gry, a do ich klientów możemy zaliczyć Aerosmith, Stevena Spielberga, a także studio Respawn.

Bloober Team jest jednym z bardziej znanych polskich studiów gamingowych. Są odpowiedzialni między innymi za takie horrory jak Layers of Fear czy The Medium. Najwięcej rozgłosu przyniósł im jednak zamiar odświeżenia SILENT HILL 2, który można nazwać jedną z lepszych gier w historii. Teraz z Krakowskim deweloperem będzie współpracować największa agencja mająca pomóc im rozwinąć skrzydła

Bloober Team zaproszone do współpracy z Creative Artists Agency

Bloober Team został zaproszony do współpracy z CAA, co jest nie tylko wielkim wyróżnieniem, ale także szansą na znaczące rozwinięcie marki. Sam prezes studia, czyli Piotr Babieno, nie kryje radości, zaznaczając, że agencja jest nie tylko czołową tego typu instytucją na świecie, ale posiada także bogate portfolio. To plus ambicje zostania liderami branży horrorów, które mają deweloperzy, jest według niego połączeniem idealnym.

Bohaterka gry The Medium
Źródło: The Medium. Bloober Team

Dodatkowo Pan Piotr wspomniał, że pomimo wyspecjalizowania się w produkcji gier, to z takim partnerem, jakim jest CAA studio może skuteczniej dbać o promocję i rozwój na globalnym rynku. Możliwości są praktycznie nieskończone, nawet jeżeli wychodzą poza miary gamingu, ale jest jeden warunek. Deweloperzy chcą pozostać wierni horrorom.