BlizzCon oficjalnie powraca. Bilety będą dostępne już wkrótce

30 czerwca 2023,
12:00
Arek Grabowski
Morczny rycerz z płonącą bronią w World of Warcraft: Shadowlands

Blizzard ogłosił, że BlizzCon odbędzie się pierwszy raz od 2019 roku. Coroczne wydarzenie dla fanów Diablo czy też World of Warcraft powraca. BlizzCon ma odbyć się w Anaheim w Kalifornii. Blizzard zapowiedział już, kiedy będą dostępne bilety.

Ceny biletów na BlizzCon

Bilety będzie można kupić 8 i 22 lipca. Blizzard umożliwia zakup jednego z dwóch rodzajów biletów. Dostępny jest standardowy wstęp oraz przepustka portalowa.

Jaki bilet na BlizzCon wybrać?

Jak wspomniałem powyżej, Blizzard oferuje 2 rodzaje biletów. Tańsza propozycja kosztuje 299 dolarów, a droższa aż 799 dolarów. To ogromne sumy – który bilet wybrać?

  • Wstęp ogólny (299 dolarów) – dostęp do wszystkich sal, wcześniejszy dostęp do sklepu BlizzCon Store, ekskluzywne gadżety do gier oraz oficjalny plecak wydarzenia;
  • Przepustka portalowa (799 dolarów) – wstęp ogólny, ekskluzywny dostęp do poczekalni, osobna linia rejestracji i bezpieczeństwa oraz wcześniejsze wejście na konwent.

BlizzCon odbędzie się 3 i 4 listopada. Można obejrzeć wydarzenie także całkowicie za darmo w internecie. Oczywiście fizyczny konwent zapewnia ogrom atrakcji, gadżety do gier i możliwość poznania innych fanów Diablo, World of Warcraft czy Overwatcha.