fbpx

Blight: Survival – średniowieczna kooperacja z prezentacją rozgrywki

4 listopada 2022,
22:33
Kaja Piaścik

Haenir Studio udostępniło gameplayowy zwiastun Blight: Survival, kooperacyjnego horroru akcji w klimatach średniowiecznego fantasy. Trailer z rozgrywką zaprezentował walkę, skradanie i zachwycającą, mroczną scenerię.

Wojownik skradający się za przeciwnikiem w Blight: Survival
Na skróty
  • Na kanale IGN na YouTube pojawił się trailer z rozgrywką Blight: Survival od Haenir Studio.
  • Według twórców gra będzie kooperacyjnym, roguelite’owym horrorem akcji dla maksymalnie czterech graczy.
  • Nie ma jeszcze informacji odnośnie planowanej daty premiery.

Haenir Studio zapowiedziało intrygujący projekt – Blight: Survival, czyli kooperacyjną grę w ciężkim klimacie średniowiecznego fantasy. W tytule w maksymalnie czteroosobowej drużynie gracze zmierzą się z zarazą nieumarłych na pogrążonej w brutalnej wojnie ziemi niczyjej. Twórcy zaprezentowali produkcję na pięciominutowym materiale z rozgywki. Gameplayowy trailer przedstawia elementy walki z przeciwnikami i skradania, a także mroczne, ale piękne otoczenie.

Blight: Survival – przetrwanie w średniowieczu

Twórcy zapowiadają grę jako horrorowy survival akcji z elementami roguelite. Do walki z nieumarłymi w Blight: Survival wykorzystamy wachlarz broni i zbroi z epoki, które będzie można personalizować według własnych preferencji. Głównym atutem produkcji pozostaje jednak ukazany w trailerze klimat brudnego, brutalnego świata alternatywnego średniowiecza.

Na ten moment nie ma żadnych informacji odnośnie planowanej daty premiery Blight: Survival, ani platform, na jakie ukaże się gra. Według informacji na zwiastunie gameplay pochodzi z wczesnej wersji tytułu, jednak projekt wygląda już na dość dopracowany – pozostaje mieć nadzieję, że deweloperzy wkrótce podadzą więcej szczegółów dotyczących orientacyjnego terminu wydania lub zaprezentują kolejne materiały promocyjne.

Blight: Survival można dodać już za to do listy życzeń na Steamie.