Beta testy Black Ops 6 już niedługo? Tak sugerują wycieki

10 czerwca 2024,
17:34
Jacek Kowal

Czyżbyśmy poznali prawdopodobną datę beta testów Call of Duty: Black Ops 6? Sugeruje ją między innymi rozpoczęcie sprzedaży preorderów.

Logo Call of Duty: Black Ops 6

Wielu fanów marki Call of Duty z niecierpliwością czeka na szóstą już odsłonę podserii Black Ops. Teraz pojawiły się kolejne plotki, ponieważ na Twitterze jeden z użytkowników opublikował zdjęcie kartki, która miała trafić do dystrybutorów. Widzimy na niej dokładne daty nadchodzących testów beta. Kiedy możemy się ich spodziewać?

Beta testy Black Ops 6 na zakończenie wakacji?

Tak można wnioskować ze wspomnianej kartki. Zgodnie z jej treścią, beta testy mają potrwać od 28 sierpnia do 3 września, a dostęp do nich otrzymają wszyscy, którzy zdecydują się zakupić preordery, które startują w tym samym czasie. To oczywiście tylko domysły, ale prawdopodobnie niedługo poznamy oficjalne informacje od Microsoftu i Activision.

Skupmy się teraz na innej ciekawostce, co do której mamy pewność. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Activision, Black Ops 6 ma wymagać stałego połączenia z siecią, nawet podczas rozgrywki jednoosobowej. Ta decyzja może nie przypaść do gustu wielu graczom, ale twórcy mają dość oryginalne wytłumaczenie.

Według Actvision ciągłe połączenie z siecią nie jest wymagane, by ukrócić piractwo (chociaż to pewnie też jest jeden z powodów, nawet jeśli nie mówią o tym głośno), ale po to, by poprawić wrażenia wizualne. Chcąc zapewnić najwyższą jakość grafiki bez obciążania naszych urządzeń, zdecydowano się na strumieniowanie tekstur wysokiej rozdzielczości w czasie rzeczywistym.

Premiera Call of Duty: Black Ops 6 zaplanowana jest na 25 października 2024 roku. Produkcja trafi na komputery, a także konsole starej i nowej generacji.