Bayonetta 3 z oficjalną datą premiery. Wiedźma powróci na Switcha już tej jesieni

Swoją porcję dobrych wieści otrzymali już fani PlayStation, a więc teraz przyszła pora na użytkowników konsoli Nintendo Switch. Studio PlatinumGames ogłosiło w końcu oficjalną datę premiery gry Bayonetta 3, wypuszczając przy okazji długi i dynamiczny zwiastun swojego najnowszego dzieła.

14 lipca 2022
Na skróty
  • Bayonetta 3 zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 28 października 2022 roku.
  • Gra zaoferuje nam nową grywalną postać – Violę, młodą wiedźmę.
  • Nintendo zaprezentowało również wyjątkowe wydanie kolekcjonerskie tytułu.

Studio PlatinumGames podało oficjalną datę premiery gry Bayonetta 3. Trzecia część serii slasherów z tytułową wiedźmą w roli głównej zadebiutuje na konsoli Nintendo Switch 28 października 2022 roku. Twórcy postanowili uraczyć nas również soczystym zwiastunem, bogatym nie tylko w dynamiczne i widowiskowe sceny walki, ale też prezentację historii i nowych postaci.

Bayonetta 3 – czary, wiedźmy i nieprzyzwoicie długie nogi

Zaprezentowane w trailerze fragmenty rozgrywki pozwalają wierzyć, że fani Bayonetty otrzymają w jej kolejnej odsłonie wszystko to, czego zawsze oczekiwali od serii. W grze nie zabraknie pełnych akcji i kolorów starć, widowiskowych sposobów na pokonywanie oponentów oraz przede wszystkim kreatywnych ujęć z samą wiedźmą na pierwszym planie. Otrzymamy również możliwość sterowania nową postacią – Violą, adeptką wiedźmich sztuk.

Przełomem w historii serii zostanie natomiast zaprojektowany przez PlatinumGames tryb Naiwnego Anioła, który uchroni zniesmaczonych graczy przed widokiem roznegliżowanej bohaterki.

Rozwiązanie to – o ile oczywiście nie okaże się jedynie żartem ze strony studia – z pewnością ucieszy wielu fanów serii, którzy do tej pory musieli się zmagać z ryzykiem skandalu obyczajowego, lub co gorsza – karcącym spojrzeniem rodziców.

Bayonetta 3 – edycja kolekcjonerska

Prócz samej daty premiery, Nintendo ogłosiło również wyjątkowe wydanie kolekcjonerskie gry. Trinity Masquerade Edition zawierać będzie solidnej grubości artbook oraz trzy okładki składające się na niezwykłe panoramiczne dzieło.

UWaga! Gorące informacje!