fbpx

Battlefield 2042 wkrótce dostępny w Xbox Game Pass i EA Play

Battlefielda 2042 zdecydowanie nie możemy kojarzyć z świetnym debiutem. Produkcja już na samym początku została spisana na straty, lecz DICE nie poddaje się. Następna aktualizacja poza udoskonaleniem rozgrywki, wprowadzi tytuł do usługi Xbox Game Pass oraz EA Play.

Na skróty
  • Wraz z sezonem 3 Battlefield 2042 wkracza do Xbox Game Pass oraz EA Play.
  • W grudniu gra zostanie udostępniona jako czasowy free-to-play.

Zgaduję że nie jest to wielkim zaskoczeniem – Battlefield 2042 trafia do usługi Xbox Game Pass oraz EA Play. Miejmy nadzieję że będzie to drugi, lepszy początek dla produkcji DICE, bo nie ma co ukrywać, tytuł w dniu premiery nie porywał. Developer poinformował, że dzień debiutu Battlefielda 2042 na Xbox Game Pass, jak i EA Play, będzie równocześnie dniem rozpoczęcia trzeciego sezonu. Niestety informacja o jego dacie premiery nie jest jeszcze określona, ale wiemy, że ma on się ukazać jeszcze w listopadzie. Krótko mówiąc, nie poczekamy więcej jak 20 dni.

Battlefield 2042 darmowy w grudniu

Nie oszukujmy się, jest to najwyższa pora aby Battlefield 2042 zadebiutowało w usługach Xbox Game Pass oraz EA Play. Gra ostatnimi czasy nie cieszy się zbyt dużą popularnością, a serwery przez większość czasu świecą pustkami. To nie koniec dobrych informacji, studio DICE ogłosiło że Battlefield 2042 w grudniu zostanie udostępniony w czasowej wersji free-to-play. A oto dni podczas których będziemy mogli się cieszyć rozgrywką zupełnie za darmo:

  • omputery osobiste (Steam) – od 1 do 5 grudnia;
  • konsole Xbox – od 1 do 4 grudnia;
  • konsole PlayStation – od 16 do 23 grudnia.