Battlefield 2042 z aktualizacją Year Two i Elitarną Edycją? Tak sugeruje znany insider

24 maja 2023,
14:11
Arek Grabowski
Walka żołnierzy między panelami słonecznymi na pustyni w Battlefield 2042

Według znanego leakera o nicku „billbil-kun” na Twitterze Battlefield 2042 otrzyma nową edycję Elite Edition, która zostanie wydana, by celebrować aktualizację Year Two i rozpoczęcie drugiego roku wsparcia. W przeszłości ten informator już wielokrotnie podawał przedpremierowe informacje i rzeczywiście się sprawdzały.

Edycja Elitarna Battlefield 2042 pojawi się 26 maja i będzie dostępna dla wszystkich platform – PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S oraz Xbox One. Na ten moment nie wiadomo, co dokładnie będzie zawierać to wydanie gry. Według plotek otrzymamy dodatkowo zawartość, którą można było zdobyć przez ostatnie cztery sezony – specjaliści, bronie oraz pojazdy.

Co już wiemy o aktualizacji Year Two do Battlefield 2042?

Na ten moment twórcy nie zdradzają żadnych istotnych informacji. Mimom wszystko premiera nowej edycji i drugiego roku wsparcia ma miejsce już za 2 dni. Electronic Arts najprawdopodobniej przygotuje obszerną prezentację bliżej wydania aktualizacji.

Nie jest również znana cena nowego wydania gry. Battlefield 2042 jest dostępny między innymi w usłudze Game Pass od Microsoftu. Można więc przetestować produkcję czy sprawdzić nową aktualizację. Nie trzeba płacić pełnej ceny za ten tytuł.