Assassin’s Creed: The Ezio Collection zadebiutuje na Nintendo Switch

Już niedługo będziemy mogli przenieść się w świat Assassin’s Creed w każdym miejscu. W lutym tego roku zagramy w Assassin’s Creed: The Ezio Collection na Nintendo Switch.

15 stycznia 2022
Na skróty
  • Assassin’s Creed: The Ezio Collection wyjdzie 17 lutego na konsole Nintendo Switch.
  • Pakiet będzie zwierał wszystkie części gry wraz z filmem krótkometrażowym i serialem.
  • Będzie można zakupić zarówno wersje fizyczną, jak i cyfrową.

Najpierw PS4 i Xbox One, a teraz Nintendo Switch doczekało się swojego wydania. Fani Ezia mogą zacząć się cieszyć, ponieważ Assassin’s Creed: The Ezio Collection wychodzi w wersji przenośnej.

Data premiery Assassin’s Creed: The Ezio Collection i zawartość kolekcji

Chyby nikomu nie trzeba przedstawiać Ezia Auditore da Firenze. Popularna postać z drugiej części gry pojawi się na konsoli Nintendo wraz z kontynuacjami Assassins Creed: Brotherhood, jak i Assassins Creed: Revelations. Cała historia zostanie zawarta w jednym pakiecie Assassins Creed: The Ezio Collection i zadebiutuje 17 lutego wraz z miniserialem Assassins Creed: Lineage oraz z premierą krótkometrażowego filmu Assassins Creed: Embers. Zostanie ona wydana zarówno w wersji cyfrowej, jak i pudełkowej. Co ważne, decydując się na zakup wersji fizycznej będziemy musieli liczyć, że na kartridżu znajdziemy wyłącznie Assassins Creed II, a całą resztę (35 GB) będziemy musieli pobrać. Jeśli chcecie sprawdzić dokładną zawartość kliknijcie w link do strony Ubisoftu.

Adrian Wiącek

Były streamer i prowadzący spotkań gamedevu. RPG i survival horrory to moje koniki. Jeśli chodzi o Gothica 1 lub 2 mogę rozmawiać godzinami. Interesuję się również kulturą japońską co utwierdza tylko zaintersowanie muzyką z tamtego regionu, jak i chęć ogrania całej serii Yakuza.
UWaga! Gorące informacje!