Assassin’s Creed Mirage otrzyma Nową Grę Plus już w przyszłym tygodniu. Inny wyczekiwany tryb został opóźniony

8 grudnia 2023,
18:15
Jacek Kowal

Assassin’s Creed Mirage w końcu otrzyma opcje Nowej Gry Plus. Niestety na tryb permanentnej śmierci poczekamy jeszcze trochę.

Kot z emblematem Asasynów na rękach Basima

Assassin’s Creed Mirage ukazał się 5 października i trafił na komputery i konsole zarówno starej, jak i nowej generacji. Ciągle czekamy na wersję dla najnowszych urządzeń od Apple, która ma się ukazać na początku przyszłego roku. Na pocieszenie już w przyszłym tygodniu Ubisoft doda do gry inną funkcję, o którą prosiło wielu graczy.

Nowa Gra Plus w Assassin’s Creed Mirage jeszcze w grudniu

W nadchodzącej aktualizacji, która ukaże się jeszcze w tym miesiącu, do Assassin’s Creed Mirage trafi oczekiwany tryb Nowej Gry Plus. Dzięki niemu ponownie będziemy mogli przeżyć przygodę Basima, zachowując zdobyte umiejętności i sprzęt. Jest to potwierdzenie informacji z połowy listopada, kiedy poza wspomnianą NG+ obiecywano również tryb permanentnej śmierci.

Niestety opcja permanentnej śmierci, po której tracimy możliwość wczytania gry sprzed porażki, został nieco opóźniony. Ubisoft ciągle pracuje nad tym trybem, ale obiecują, że powinien pojawić się na początku przyszłego roku.

Warto na koniec wspomnieć, że Assassin’s Creed Mirage okazał się największą premierą na next-geny, jeżeli wziąć pod uwagę sprzedaż jednostkową. Według Ubisoftu w zaledwie tydzień gracze spędzili w grze łącznie niemal 480 lat i oddali ponad 60 milionów skoków wiary.