fbpx

Assassin’s Creed Codename Red może pojawić się wcześniej niż oczekiwano

11 lipca 2023,
22:44
Arek Grabowski
Główna bohaterka Assassin's Creed: Codename Red stojąca z mieczem na dachu

Assassin’s Creed Codename Red to gra, która przenosi akcję do Japonii. Początkowo oczekiwano, że tytuł pojawi się co najmniej w 2025 roku. Ubisoft już niebawem wyda Assassin’s Creed Mirage. Gracze nie spodziewają się więc kolejnego tytułu z serii zbyt szybko. Deweloper Assassin’s Creed Codename Red zdradza jednak, że gra może mieć premierę wcześniej, niż początkowo zakładano.

Assassin’s Creed Codename Red może potencjalnie mieć premierę w 2024 roku

W sieci odkryto post pracownika Ubisoftu, który może wskazywać na premierę Assassin’s Creed Codename Red. Na LinkedInie Arisa Lagunzad, pracownica działu rozwoju biznesu i zarządzania marką Ubisoft, opublikowała zaproszenie dla kreatywnych partnerów oraz współpracowników. Zawierało ono informację, że Assassin’s Creed Codename Red będzie „największym hitem 2024 roku”.

Post do tej pory został niestety edytowany i usunięto wzmiankę o przyszłorocznej premierze. Taki krok może rzeczywiście wskazywać na to, że gra wyjdzie niebawem. Należy jednak brać te informacje z przymrużeniem oka, ponieważ Ubisoft oficjalnie nie potwierdził daty premiery.