fbpx

Armored Core 6 przed DLC do Elden Ringa? Tak sugerują plotki

Zapowiedziany na grudniowym The Game Awards 2022 Armored Core oraz niedawne ogłoszenie dodatku do zeszłorocznego hitu, Elden Ringa, sprawiło, że studio From Software znowu wróciło na usta całej branży. Twórcy nie określili daty premiery swojego futurystycznego dzieła poza ogólnym wskazaniem na rok 2023. Według informatora o pseudonimie eXtas1s, gry możemy spodziewać się jesienią.

Armored Core VI ukaże się wcześniej niż Shadow of Erdtree?

Według najnowszych plotek, From Software planuje wydać Armored Core VI w okolicach września i października, jednak bardziej prawdopodobną datą jest koniec września 2023 roku. Co ciekawe, okazuje się również, że Armored Core 6 miałoby ukazać się przed niedawno ogłoszonym rozszerzeniem Shadow of the Erdtree. Informator nie wskazuje jednak, jak duża będzie przerwa między premierą Armored Core 6 a DLC do gry Elden Ring.

Oczywiście do przedstawionych wyżej informacji należy podchodzić z dużą dozą ostrożności, przynajmniej dopóki nie dostaniemy potwierdzenia od samego From Software lub wydawcy, Bandai Namco. Jednakże eXtas1s już wcześniej dostarczał wiarygodne informacje, szczególnie dotyczące planów Hideo Kojimy, można więc przypuszczać, że faktycznie może posiadać informacje pochodzące bezpośrednio od twórców Dark Souls.