fbpx

AQIRYS The Great Anihilator ALPHA – bogato wyposażona mysz dla graczy

AQIRYS The Great Anihilator ALPHA to najnowsza, bezprzewodowa mysz w ofercie producenta. Zestaw został wyposażony w dużą ilość modułów do personalizacji urządzenia.

Na skróty
  • AQIRYS prezentuje bogato wyposażoną mysz dla graczy.
  • Model ALPHA jest nową odsłoną z serii The Great Anihilator.
  • Urządzenie jest w pełni modyfikowalne w moduły dołączone do zestawu.

Rumuńska marka AQIRYS, która produkuje peryferia i komponenty dla graczy, ogłasza wprowadzenie na rynek nowej myszy, The Great Anihilator ALPHA. Model dedykowany jest osobom aspirującym do miana esportowców, zapewniając przy tym topową specyfikację i pełną personalizację urządzenia.

Prezentacja myszy z odpinanym przewodem
Źródło: AQIRYS

The Great Anihilator ALPHA – mysz, która dostosuje się do każdego

Nowy The Great Anihilator posiada zestaw funkcji i precyzję działania jak poprzednik bez dopisku ALPHA. Producent odchudził nieco mysz, bezprzewodowy model waży zaledwie 65 gramów. Konstrukcja jest symetryczna, skierowana raczej do osób praworęcznych ze względu na przyciski boczne po lewej stronie urządzenia.

Prezentacja myszy z adapterem 2,4 GHz oraz panelami pod różne rodzaje chwytów
Źródło: AQIRYS

W przypadku The Great Anihilator ALPHA, producent postawił na dowolność przy personalizacji myszy przez użytkownika. Poza gryzoniem i dwoma przewodami (czarny i biały), w zestawie znajdziemy wymienne, kolorowe moduły umożliwiające zmianę przycisków głównych oraz korpusu myszy z opcją zakrycia dziur. Co ciekawe, zmianie ulega także chwyt tuż pod nadgarstkiem. Boczne panele są niewymienne. Nie zabrakło jednak zapasowych ślizgaczy i 16 przekładek o różnej grubości do precyzyjnego dostrojenia lewego i prawego przycisku myszy.

Zawartość opakowania
Źródło: AQIRYS

Wysoka wydajność AQIRYS The Great Anihilator ALPHA

Za precyzję odpowiada autorski sensor optyczny o maksymalnej czułości 19 000 dpi oraz przełączniki Kailh o żywotności 80 milionów kliknięć. Mysz działa w oparciu o technologię bezprzewodową 2,4 GHz przy częstotliwości odpytywania 1000 Hz i czasie reakcji 1 ms. Przewód dołączony w zestawie pozwala na łatwe podłączenie urządzenia do ładowania, a także korzystanie z niego w sposób przewodowy.

Skoro mowa o myszy dla graczy, nie mogło zabraknąć kolorowego podświetlenia. Dynamiczne oświetlenie RGB znajdujące się na dolnej krawędzi, tylnej części gryzonia można kontrolować za pomocą dedykowanego oprogramowania. Aplikacja pozawala również na dostosowanie wszystkich funkcji do naszych potrzeb i zapisuje preferencje we wbudowanej pamięci urządzenia.

AQIRYS The Great Anihilator ALPHA jest już dostępna do zakupu w oficjalnym sklepie producenta. Cena jaką przyjdzie nam zapłacić za tak bogato wyposażony zestaw to 89,99 euro.