fbpx

Al Pacino na The Game Awards wręcza statuetkę za najlepszą grę aktorską dla Christophera Judge’a

Jednym z największych zaskoczeń na The Game Awards 2022 nie była żadna premiera czy zapowiedź gry lub konkretna nagroda. Podczas wydarzenia pojawił się sam Al Pacino, słynny aktor. Wręczył on statuetkę za najlepszą grę aktorską dla Christophera Judge’a, który odegrał główną rolę w God of War: Ragnarok. Znany aktor skradł serca fanów podczas jego występu na scenie.

Al Pacino początkowo pojawił się nieco zagubiony i nawet sam przyznał, że nie widzi dobrze telepromtera. Aktor powiedział na scenie przede wszystkim o swoim stosunku do wirtualnej rozrywki. Stwierdził on, że “sam nie gra za dużo w gry”. Al Pacino dodaje: “Spędziłem za to dużo czasu na oglądaniu, jak grają moje dzieci”. Warto tutaj zauważyć, że aktor ma już 82 lata, jest starszy i nowe medium, jakim są gry, z oczywistych powodów nie przemawia do niego najlepiej.

Zagubiony Al Pacino jako jedna z najlepszych części całego wydarzenia The Game Awards

Dość charakterystyczne w występie autora było zagubienie. Al Pacino nie do końca wiedział, co ma powiedzieć i to niezwykle rozbawiło wszystkich uczestników wydarzenia czy też oglądających je na żywo. W internecie można już znaleźć wysyp memów z aktorem. Reakcja na wystąpienie Pacino nie jest jednak negatywna – całość wyszła bardzo zabawnie, co nawet docenił sam Christopher Judge podczas odbierania statuetki.

Al Pacino przytula Christophera Judge'a na The Game Awards 2022.

Zdobywca nagrody wygłosił dłuższe przemówienie po jej otrzymaniu. Podziękował przede wszystkim deweloperom God of War: Ragnarok oraz swojej rodzinie. Został on wybrany z kilku innych nominacji, o których już pisaliśmy. Całość wyszła bardzo emocjonalnie, choć była “zbyt długa” zdaniem niektórych widzów. Mimo wszystko wręczenie tej nagrody zostanie zapamiętane co najmniej na wiele tygodni przez rozliczne memy podbijające sieć od pierwszej chwili po pojawieniu się Pacino na scenie.