Aktualizacja Goldenloop do Deathloop – złoto w śmiertelnej pętli

Dziś wychodzi dodatek o nazwie Goldenloop. Aktualizacja do Deathloop wprowadza wiele nowości w tym premierę na nową platformę.

20 września 2022
Na skróty
  • Do Deathloop zawitała aktualizacja o nazwie Goldenloop.
  • Dodatek połączony jest z premierą gry na konsole Xbox.
  • DLC daje nam nową broń i wrogów, a także zmienia zakończenie tytułu.

Bethesda przyzwyczaiła nas do drewnianych gier tworzonych na jednym i tym samym silniku. Wyjątkiem jest Deathloop, a za produkcję odpowiada Arkane Studios. Wydana pod szyldem dewelopera z Rockville miała trudny marketing. Wielu graczy nie wiedziało w co będziemy grać, a każdy kolejny zwiastun przedstawiał inne mechaniki. Wydany w 2021 na PlayStation i PC teraz wychodzi na konsole Xbox.

Deathloop ze złotą pętlą

Nowy zwiastun prezentuje nadchodzące, darmowe DLC o nazwie Goldenloop. Aktualizacja przyniesie nam nową precyzyjną broń laserową Halps Prototype, którą wykorzystamy w walce z Paint-Boomer. Unikalna moc Julianny o nazwie Maskarada otrzymała cztery unikalne ulepszenia. Twórcy umożliwią łączenie specjalnych akcji dzięki dziewiętnastu łączeniom. Bethesda zapowiedziała też zmienione zakończenia, do odkrycia na własnej skórze.

Nowy dodatek miał swoją premierę dziś (20 września 2022), czyli w dniu wyjścia gry na konsole Microsoftu. Produkcja pojawiła się w systemie Game Pass Xbox|PC i PlayStation Plus Extra|Premium. Z nową zawartością zapoznamy się na PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz komputerach z systemem Windows.

Maksymilian Matuszak

UWaga! Gorące informacje!