Age of Empires IV na najnowszym zwiastunie. Twórcy prezentują rozgrywkę wieloosobową

Twórcy Age of Empires IV udostępnili zwiastun zawierający gameplay prezentujący tryb wieloosobowy. Trwający ponad 40 minut trailer w rozbudowany sposób pokazuje rozgrywkę, jaką zaoferuje produkcja.

20 września 2021

Age of Empires IV to kontynuacja serii gier RTS, która bardzo mocno odżywała w ostatnim czasie dzięki staraniom firmy Microsoft. Powstają odświeżone wersje gry, a po ponad 15 latach od premiery części trzeciej zadebiutuje Age of Empires IV. Wczoraj do sieci trafił zwiastun zawierający oficjalny gameplay prezentujący tryb wieloosobowy. Twórcy w serwisie YouTube udostępnili ponad 40-minutowy materiał, na którym możemy zobaczyć starcie cywilizacji Rusi z Świętym Cesarstwem Rzymskim. Na tak długim materiale zobaczymy wiele akcji; filmik możecie obejrzeć poniżej.

Niecałe trzy tygodnie wcześniej poznaliśmy wymagania sprzętowe na PC, o czym nie mogło zabraknąć wzmianki na naszym portalu. Warto dodać, że Age of Empires IV będzie tytułem ekskluzywnym dla komputerów osobistych PC. Produkcja ukaże się 28 października w sklepie Steam oraz Microsoft Store. Od dnia premiery będzie on dostępny w usłudze Xbox Game Pass.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!