Abyss World na oficjalnym zwiastunie. ARPG od Abyss Studio powstaje na Unreal Engine 5

16 grudnia 2022,
22:56
Amira El Berrah

Oficjalna zapowiedź Abyss World przedstawia nam mroczny świat otchłani, w którym będziemy musieli rozproszyć ciemność za pomocą światła latarni morskiej. Mroczne zamki, kryształowa grota, miecz w skale, mroczny rycerz, dziwne potwory z kamienia lub bez głowy – z czym będziemy się mierzyć w grze Abyss Studio?

Postać z Abyss World

Abyss World udostępniło nowy, przepiękny zwiastun gry tworzonej na silniku Unreal Engine 5. Mroczne fantasy ARPG ma ukazać się na PC i PlayStation w 2023 roku. Producentem tytułu jest Abyss Studio, a wydawcą Metagame Industries.

Pomóż zagubionym duszom w Abyss World

W Abyss World będziemy eksplorować świat Nornidii i badać ślady “starego przypływu”, który zniknął po wydarzeniu ze “złodziejem ognia”, co naruszyło równowagę porządku nordyckiej krainy i przyczyniło się do tego, że dusze nie są już przewożone na drugą stronę. Gra pełna jest starożytnych tajemnic i mgły, za którą znajdują się liczne zagrożenia pochodzące ze starego świata.

“…gdy pali się starożytna latarnia morska na tajemniczej wyspie w skażonym obszarze, moc z tego świata będzie przebudzona i stopniowo będzie ujawniać sekrety domu dusz… a historia się rozwinie.”

Opis Abyss World na stronie gry

Celem gracza w Abyss World będzie odkrycie tajemnic świata Nordinian oraz przywrócenie w nim równowagi i porządku, między innymi poprzez zbieranie starożytnych dusz, poznawanie ich historii i łączenie ludzi w różnych zakątkach krainy. System zadań w grze jest bardzo dynamiczny, wszystko jest podyktowane decyzjami podejmowanymi przez użytkownika. Wykonując zadania. rozświetlamy latarnie morską na tajemniczej wyspie.