Zwiastun 3. sezonu Wiedźmina pokazany w trakcie Summer Game Fest

8 czerwca 2023,
21:48
Dorota Żak
Yennefer i Ciri w Wiedźminie

Summer Game Fest, jak sama nazwa wskazuje, skupia się przede wszystkim na grach wideo. Nie znaczy to jednak, że unika tematów pokrewnych, często dość bliskiego tym grom. A kiedy słyszymy „Wiedźmin”, wszystko staje się jasne.

Za rogiem premiera trzeciego sezonu netflixowej produkcji, a kampania marketingowa serialu nabiera coraz większego tempa. Zapowiedziano już Wiedźmin Fest, który odbędzie się w Łodzi w dniach 24-25 czerwca z udziałem Henry’ego Cavilla, Joeyego Bateya, Anyu Chalotry i Freyi Allan. Wczoraj dostaliśmy także informację o pojawieniu się nowego zwiastuna serialu.

Nowe odcinki Wiedźmina jeszcze w czerwcu

Zaprezentowany materiał przypomina, że przed bohaterami netflixowej serii staną kolejne wyzwania i uporządkowanie relacji między sobą. Geralt, Yennefer i Ciri – a także Jaskier – wciąż mogą liczyć na nowe przygody.

Trzeci sezon Wiedźmina zostanie podzielony na dwie części. Pierwsza z nich zadebiutuje 29 czerwca, druga 27 lipca. Nie trzeba chyba przypominać, że po raz ostatni zobaczymy w serialu Henry’ego Cavilla w roli Geralta. Później zostanie on zastąpiony przez Liama Hemswortha.