Znamy Twitch Drops dla Diablo 4. Oto nagrody do zdobycia

6 czerwca 2023,
07:00
Kaja Piaścik
Wierchowiec Pierwotny Instynkt

Dziś o 1:00 w nocy czasu polskiego nadeszła premiera Diablo 4. Gracze mogą cieszyć się już długo wyczekiwaną produkcją, ale mają też szansę zgarnąć dodatkowe, darmowe prezenty, które czekają na nich na Twitchu.

Blizzard opublikował obejmujący cztery tygodnie kalendarz Twitch Drops z nagrodami do zdobycia. Aby otrzymać większość z nich, wystarczy tylko połączyć swoje konto na Twitchu z kontem Battle.net, a potem przez określony czas oglądać livestreamy z włączonymi dropami.

Wraz z premierą Diablo 4 rozpoczęła się też akcja Wspieraj streamera. Za podarowanie dwóch subskrypcji Twitch dowolnego poziomu na konkretnych kanałach można otrzymać wierzchowca Pierwotny Instynkt. Event potrwa do 3 lipca, do 8:59 czasu polskiego, a Blizzard udostępnił pełną listę kanałów, które są objęte akcją.

Tydzień 1. – łotrzy i nekromanci

Czas trwania: od 6 czerwca, 1:00 do 12 czerwca, 8:59

W tym tygodniu za obejrzenie minimum trzech godzin kwalifikujących się streamów gracze dostaną nowe wersje kolorystyczne sztyletu Błękitnoręki Plecowbijacz oraz miecza Błękitnoręki Sercożgacz. Z kolei za dobicie do sześciu godzin czekają na nich dwa trofea na plecy, czyli Kufer Pieczęci Matrony dla łotrów i Przysługa Przodka dla nekromantów.

Tydzień 2. – czarodzieje

Czas trwania: od 13 czerwca, 9:00 do 19 czerwca, 8:59

Drugi tydzień promocji dotyczy nagród poświęconych czarodziejom. Za trzy godziny spędzone na kanałach z włączonymi dropami można otrzymać nową wersję kolorystyczną różdżki Błękitnoręki Czaromiot, zaś za sześć – trofeum na plecy Tabernakulum Piekielnych Run.

Tydzień 3. – druidzi

Czas trwania: od 20 czerwca, 9:00 do 26 czerwca, 8:59

Trzeci tydzień to czas druidów. Trzy godziny na kanałach objętych akcją pozwolą zdobyć nową wersję kolorystyczną topora Błękitnoręki Głowosiepacz. Za sześć godzin przysługiwać będzie trofeum na plecy Chrzcielnica Matki.

Tydzień 4. – barbarzyńcy

Czas trwania: od 27 czerwca, 9:00 do 3 lipca, 8:59

W ostatnim już tygodniu dropów nagrodą pierwszego progu będzie Błękitnoręki Czerepołamacz w nowej odsłonie kolorystycznej, a drugiego – trofeum na plecy Opończa Matriarchini. Podobnie jak w poprzednich przypadkach, aby je zdobyć, trzeba spędzić na kanałach łącznie trzy lub sześć godzin w danym przedziale czasowym.

Nagrody za 4. tydzień Twitch Drops dla Diablo 4

Wszystkie tygodnie Twitch Drops rozpoczynają się we wtorki i trwają do poniedziałkowych poranków. Pamiętajcie też o przypisaniu sobie nagrody za obejrzenie trzech godzin – czas potrzebny do zdobycia nagród z kolejnego poziomu zacznie się naliczać dopiero po odebraniu tych z poprzedniego.