Z okazji 35-lecia MSI przygotowuje specjalny model RTX

Już pierwszego czerwca MSI przygotuje dla nas wydarzenie pod nazwą Tech Meets Aesthetic. Tajwańskie przedsiębiorstwo znane jest nie tylko z wydajnych oraz cichych układów chłodzenia, ale także tych, które w zamyśle mają cieszyć oko. Oprócz serii Gaming X producent ma na swoim koncie sporo modeli, które kładą nacisk na wygląd, i jak się okazuje – nie spoczywa na laurach.

31 maja 2021
Na skróty
  • Z okazji 35-lecia MSI zaprezentuje nam swoje nowe GPU z rodziny Suprim.
  • Omawiany układ graficzny najpewniej będzie pochodził od NVIDII.
  • Tajwański producent wydał oświadczenie w sprawie nadchodzącego modelu.

Warto wspomnieć, że wydarzenie ma dotyczyć także nowych płyt głównych opartych na chipsecie AMD X570S. Dodatkowo MSI ma również w planach przedstawić nam laptopy, monitory, obudowy oraz specjalną wersję RTX 3090 lub 3080 Ti.

MSI Suprim, czyli wygląd oraz wydajność

Jak doskonale wiadomo, internet może być potężnym narzędziem, które jest w stanie dostarczyć nam pewne informacje tuż przed ich oficjalnym ogłoszeniem. Nie inaczej jest w przypadku omawianego modelu, do sieci trafiły bowiem zdjęcia, które najpewniej przedstawiają tytułowy produkt.

Karta MSI Suprim na 35-lecie

Mowa oczywiście o jednostce z rodziny Suprim, która – jak przyzwyczaiło nas MSI – celuje nie tylko w wydajność, lecz także w estetykę. 35-lecie to idealna okazja, aby zaprezentować użytkownikom coś, czego długo nie zapomną, dlatego najpewniej tajwańskie przedsiębiorstwo postawi na RTX 3080 Ti bądź RTX 3090.

Co wiemy o nadchodzącym modelu MSI Suprim?

Niestety na podstawie samego zdjęcia nie możemy dokładnie ustalić, co kryje się pod układem chłodzenia. Można jednak zakładać, iż nie jest to karta z rodziny Radeon, ponieważ do tej pory MSI nie zdecydowało się na wypuszczenie jednostki z serii Suprim bazującej na GPU od AMD.

Na tylnej ściance wygrawerowane są zarysy minionych pokoleń, które wniosły wkład w doświadczenie i wiedzę naszej firmy.

Karta graficzna SUPRIM z okazji 35-lecia jest zbudowana na fundamencie serii SUPRIM i zachowuje wszystkie kluczowe funkcje premium.

MSI

Możemy być więc pewni, że omawiana karta zaoferuje użytkownikom wysokiej jakości komponenty, przemyślany wygląd oraz najpewniej podwyższone taktowania. Do premiery owego układu pozostało niewiele czasu, a wspomniane wydarzenie z pewnością rozwieje wszelkie wątpliwości.

Krystian Ławniczak

Wielki fan tematyki hardware, który w szczególności uwielbia wszystko, co wiąże się z overclockingiem i chłodzeniem. Wolną chwilę lubi poświęcić dobrej książce, a w sytuacji najwyższej wagi nie odmawia pomocy z wadliwym sprzętem. Oprócz obcowania z komponentami lubi rozwijać się także w innych dziedzinach iT i wbrew pozorom, siłownia nie jest mu obcym miejscem.
UWaga! Gorące informacje!