Xbox Series X wzorowany wyglądem postaci kultowych bajek Nickelodeon. Najmłodsi ją pokochają

Microsoft przygotował dla nas dwie limitowane edycje konsoli Xbox Series X. Obie zaprezentowane propozycje mają związek z Nickelodeon. Na pierwszym Xboxie widnieje wizerunek SpongeBoba Kanciastoportego, na drugiej odsłonie konsoli znajdziemy Leonardo z Wojowniczych Żółwi Ninja. Trzeba przyznać, że te wyglądają bardzo ciekawie, najmłodsi na pewno je pokochają. A to wszystko będzie do wygrania zupełnie za darmo.

12 października 2021

Aby uczcić niedawną premierę Nickelodeon All-Star Brawl, Microsoft podjął wyzywanie wraz z Nickelodeon i razem stworzyli dwie limitowane edycje konsoli Xbox Series X. Obie swoim wyglądem przypominają postacie ze znanych bajek serwisu. Pierwsza konsola została ozdobiona wizerunkiem SpongeBoba Kanciastoportego, na drugiej odsłonie widnieje natomiast Leonardo z Wojowniczych Żółwi Ninja. Trzeba przyznać, że te wyglądają naprawdę świetnie, najmłodszym użytkownikom na pewno się spodobają. Warto dodać, że zmiany konstrukcyjne nie zostały dokonane żadne, mowa tutaj wyłącznie o naniesionych motywach. W zestawie otrzymamy także kontroler, również w limitowanym wzorze.

Niestety żadna z konsol nie zostanie wystawiona na sprzedaż. Użytkownicy będą mieli okazję wygrać Xboxa Series X w ekskluzywnych wzorach w konkursie. Na oficjalnym profilu Xboxa na Twitterze znajdziemy post konkursowy. Aby zwyciężyć, potrzebujemy naprawdę ogrom szczęścia, zasady są banalnie proste. Zabawa potrwa do 24 października.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji z ciekawością podchodzący do nowych wyzwań. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo pokonuje kolejne kilometry na dwóch kółkach.
UWaga! Gorące informacje!