Wystartowało Tiny Teams 2022! Steam zachęca do wspierania małych twórców

W życiu każdego z nas przychodzi w końcu ten moment, w którym zrażamy się do jakiegoś dużego studia, wydawcy lub nawet całej branży gier. Nadziei szukamy wtedy w tytułach często nieznanych i niedocenianych, a jednocześnie wolnych od grzechów większych deweloperów. Właśnie z tej okazji na Steamie zorganizowana została akcja Tiny Teams 2022, dzięki której mniejsze studia i niezależni twórcy mogą w końcu zyskać swoje pięć minut sławy.

2 sierpnia 2022
Na skróty
  • 1 sierpnia na Steamie rozpoczęła się akcja Tiny Teams 2022, której celem jest promowanie mniejszych twórców.
  • Akcja potrwa do 8 sierpnia, a z jej okazji przecenionych zostało wiele tytułów indie.
  • W tym samym czasie na platformie trwa również Steam Survival Fest 2022, którego motywem przewodnim są gry survivalowe.

1 sierpnia na Steamie rozpoczęło się wydarzenie Tiny Teams 2022, którego celem jest promowanie oraz wspieranie gier tworzonych przez małe studia oraz niezależnych twórców. W ramach akcji na platformie powstała specjalna karta, w której zaprezentowane zostały gry indie różnorakiego gatunku w bardzo korzystnych cenach. Choć promocja potrwa do 8 sierpnia, to już teraz warto porozglądać się za grami, które na co dzień przysłonięte są przez produkcje większych deweloperów.

Tiny Teams 2022 – małe studia, wielkie pomysły

Cała akcja podzielona została na dwie części. Prezentację gier, które na platformie dopiero zadebiutują, oraz obniżenie cen tytułów już istniejących. Dla zainteresowanych tą drugą opcją, przedstawiamy listę najciekawszych propozycji:

Co ciekawe, Tiny Teams 2022 to nie jedyne trwające aktualnie na Steamie wydarzenie. Tego samego dnia wystartował również Steam Survival Fest 2022, którego motywem przewodnim są gry związane z przetrwaniem.

UWaga! Gorące informacje!