Wyciekły nowe informacje o Rise of the Ronin. Czym będzie nowy tytuł od Team NINJA?

3 lipca 2023,
16:30
Jacek Kowal

W internecie pojawiło się kilka informacji o następnym projekcie Teamu NINJA. Czy Rise of the Ronin nas zaskoczy?

kadr z Rise of the Ronin

Właśnie wyciekło nieco informacji na temat nowego projektu od Team NINJA. Studio to możecie kojarzyć z takich tytułów jak Stranger of Paradise: Final Fantasy Origin i Wo Long: Fallen Dynasty. Teraz na serwerze Discord The Snitch’s pojawiło się kilka ciekawych wiadomości.

Poza krótkim opisem czego możemy się spodziewać, poznaliśmy też prawdopodobną datę premiery, która została ustalona na pierwszy kwartał 2024 roku, a niektóre źródła wspominają o marcu. To oznacza, że kolejne informacje mogą się pojawiać coraz częściej.

Co zaoferuje nam Rise of the Ronin?

Wyciek został podsumowany na subreddicie, gdzie możemy zapoznać się z kilkoma informacjami. Ostrzegam jednak, że jest ich niewiele, a tylko zaostrzają apetyt.

Rise of the Roning Leak
by u/Effective-Caramel545 in GamingLeaksAndRumours

Najciekawsze jest to, że Rise of the Ronin ma w sobie łączyć mechaniki z trzech gier, a mianowicie Dark Souls, Assassin’s Creed i Ghost of Tsushima. To oznacza, że w grze znajdziemy nie tylko mnóstwo przedmiotów wraz z ich szerokim opisem, ale także wiele uzupełniających fabułę misji pobocznych, drzewka umiejętności, a nawet opcje romansowania i różne poziomy trudności.