Wolverine x Halo – do sprzedaży trafi limitowany nakład butów inspirowanych serią Microsoftu

Współpraca Wolverine i Halo zaowocowała obuwiem, którego nie powstydziłby się żaden żołnierz UNSC. Jednakże w jego posiadanie wejdą tylko nieliczni ze względu na nakład modelu, który wyniósł jedynie 117 sztuk. Nie zachęca również cena w postaci całych 225 dolarów, czyli około 960 złotych.

26 marca 2022

Microsoft sprawnie radzi sobie z promocją swoich tytułów poza branżą. Dopiero co mieliśmy do czynienia ze współpracą Lacoste x Minecraft, kiedy do gry trafiły skórki z ubraniami francuskiego domu mody. Tym razem jest to ściśle limitowany model butów opartych o elitarną jednostkę Spartan ze świata Halo. Wyprodukowanych zostanie równo 117 sztuk, co jest oczywistym nawiązaniem do numeru, jaki nosi na sobie protagonista gry – Master Chief.

Wolverine x Halo – to nie koniec współpracy Microsoftu z amerykańskim producentem obuwia

Zgodnie z informacją zamieszczoną na oficjalnej stronie Microsoftu w planach są następne modele inspirowane Halo. Miejmy nadzieję, że tym razem nie okażą się tak trudno dostępne. Wartym wspomnienia jest również fakt, iż według oficjalnych komunikatów to marka Wolverine była inicjatorem całej akcji.

Grafika przedstawiająca Master Chiefa z gry Halo Infinite
Źródło: 343 Industries, Wolverine Worldwide
UWaga! Gorące informacje!