fbpx

The Last of Us Multiplayer wyciekło. W sieci pojawiło się menu z anulowanej już gry

15 grudnia 2023,
19:19
Arek Grabowski
Screen z The Last of Us Multiplatyer. Dwie postacie w zniszczonym mieście obok wraku statku wycieczkowego.

Dziś dowiedzieliśmy się, że The Last of Us Multiplayer zostało oficjalnie anulowane przez Naughty Dog. Mimo wszystko w sieci ujawniono istotny przeciek. Pojawił się zrzut ekranu, który przedstawia menu gry The Last of Us Multiplayer. Nie wiemy, czy właśnie tak oficjalnie wyglądał ten tytuł. Mimo wszystko niestety go już nie zobaczymy przez zakończenie prac.

Zrzut ekranu został początkowo opublikowany przez serwis ResetEra. Teraz krąży on po portalach społecznościowych. The Last of Us Multiplayer miało być najbardziej ambitnym projektem Naughty Dog. Menu jest raczej wczesną wersją gry i nie możemy zbyt wiele wywnioskować. Najpewniej mieliśmy otrzymać standardową przepustkę bojową do zakupu, dzienne misje, sklep itd. Nie wiemy, na czym konkretnie miała tu polegać rozgrywka.

The Last of Us Multiplayer zostało anulowane po długim czasie produkcji

Gra była już zaplanowana, rozpoczęto prace, opublikowano nawet grafikę koncepcyjną. Najprawdopodobniej nad tym tytułem pracowało wiele osób i włożyło w to wiele godzin. Projekt został anulowany w dość zaawansowanym stadium rozwoju. Wyżej załączone menu gry jest tylko tego dowodem, o ile zrzut ekranu to prawdziwy materiał z The Last of Us Multiplayer.

Tytuł zapowiadał się świetnie, a Naughty Dog informowało, że to największy projekt dotychczas. Przedwczesne ogłaszanie gier niestety ostatecznie nie wychodzi na dobre. W tym przypadku niezwykle „nahypowany” tytuł został anulowany, co mogło zawieźć fanów.