The Cycle: Frontier – nowa gra od twórców Spec Ops: The Line z premierą w czerwcu tego roku

Znane z takich produkcji jak Spec Ops: The Line czy Dreadnought studio Yager zaprosi graczy już wkrótce na powierzchnię nieprzyjaznej planety Fortuna III. Tam śmiałkowie podejmą się walk o zasoby z innymi zespołami oraz lokalną fauną. The Cycle: Frontier wystartuje już na początku czerwca.

30 maja 2022

Studio Yager zdążyło po drodze pracować nad anulowaną wersją pozostającego w piekle produkcyjnym Dead Island 2, ale od paru miesięcy zajmuje się już rozwojem autorskiego tytułu. Jak określają sami deweloperzy The Cycle: Frontier to strzelanka PvPvE z elementami extraction. Jak zagmatwanie by to nie brzmiało, pętla rozgrywki polega w tym tytule na rywalizacji zespołów przy jednoczesnej walce z zagrożeniami napotykanego terenu. To wszystko i więcej przy niezwykle uczciwej cenie w postaci modelu free-to-play! Grę już teraz możecie dodać do listy życzeń na platformach Steam i Epic Games Store.

The Cycle: Frontier – powrót na Fortunę III

Choć testy beta zakończyły się już w ostatnim miesiącu, gracze będą mogli powrócić na serwery już 8 czerwca, a to za sprawą dostępu przedsezonowego. Właściwy sezon pierwszy zadebiutuje niewiele później bo 22 czerwca i przyniesie ze sobą przepustkę Fortuna Pass wypełnioną nagrodami różnego rodzaju w tym przedmiotami kosmetycznymi. Więcej o nadchodzących zmianach możecie przeczytać na oficjalnej stronie The Cycle: Frontier.

Grafika promocyjna z gry The Cycle: Frontier
Źródło: Yager Development
UWaga! Gorące informacje!