fbpx

Super Mario Odyssey z nowym dodatkiem lub sequelem? Nintendo wysyła wiadomości do graczy

18 stycznia 2023,
15:01
Arek Grabowski
Mario rzucający swoją czapką w mieście w grze Super Mario Odyssey

Nintendo wysyła e-maile do graczy, które zachęcają do ponownego zagrania w Super Mario Odyssey. Według osób otrzymujących wiadomości można patrzeć na to działanie optymistycznie, twórcy potencjalnie przygotowują nową zawartość. W mailach wyróżnia się stwierdzenie „może jest jeszcze więcej do odkrycia”, przez które gracze spekulują nad nadchodzącym DLC, dużą aktualizacją lub nawet sequelem.

Super Mario Odyssey to platformówka z 2017 roku — dlaczego Nintendo zachęca do rozgrywki?

W sieci pojawiły się przykłady wysłanych przez Nintendo wiadomości e-mail. Można zauważyć, że twórcy Super Mario Odyssey zachęcają do ponownej rozgrywki. Wyżej wspomniane stwierdzenie o zawartości, która czeka na odkrycie, mówi dla graczy wiele. Czy w ten sposób Nintendo zapowiada DLC lub aktualizację Super Mario Odyssey? Nic nie jest potwierdzone, ale wiele na to wskazuje.

To jednak nie wszystko, ponieważ oprócz powyższego ogłoszenia Nintendo wysyła również listę osiągnięć czy też znalezionych elementów, które zostały ukryte w grze. Maile zostały otrzymane tylko przez osoby posiadające Super Mario Odyssey, a nie nowych graczy.

Gra powstała w 2017 roku, więc nie jest oczywiście najnowsza, ale zabrakło tutaj DLC czy też nowej zawartości lub sequelu. Plany Nintendo nie są znane, ale można spodziewać się kolejnych informacji przez najbliższe tygodnie i miesiące. Być może otrzymamy sequel hitu z 2017 roku – w końcu obecnie na rynku zauważalny jest pewien niedobór dobrych platformówek.