Stranger Things na zwiastunie z 4. sezonu. Znamy datę premiery

Stranger Things jest jednym z największych hitów Netflixa. Dziś, podczas Netflix TUDUM, twórcy serialu udostępnili zwiastun czwartego sezonu produkcji. Trailer o nazwie Creel House przedstawia krótką historię tytułowego miejsca. Premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

25 września 2021

Stranger Things to jeden z największych hitów Netflixa. Serial w tematyce horror science-fiction do tej pory doczekał się trzech sezonów. Pierwszy zadebiutował w 2016, drugi w 2017, trzeci natomiast dwa lata później – w 2019. Dziś, podczas wydarzenia Netflix TUDUM, twórcy serialu oficjalnie zaprezentowali zwiastun najnowszego sezonu Stranger Things.

Niestety nie znamy dokładnej daty premiery czwartego sezonu serialu. Na końcu trailera zdradzono, że na pewno będzie to 2022. Kilka godzin po publikacji filmu twórcy na swoim oficjalnym profilu na Twitterze poinformowali, że debiut odbędzie się na początku wspomnianego roku.

Stranger Things z 4. sezonem – co nowego?

Czwarty sezon serialu Stranger Things pierwszą zapowiedź otrzymał aż dwa lata temu. Dzisiaj zaprezentowano najnowszy zwiastun pt. Creel House. Wideo trwające niecałe 2 minuty prezentuje krótką historię tytułowego miejsca. W czwartym sezonie nie zabraknie też nowych twarzy. Wśród debiutujących w serialu pojawi się m.in. znana z dzieła Ania, nie Anna – Amybeth McNulty. Oprócz niej na ekranach zobaczymy także Myles Truitt, Regine Ting Chen oraz Grace Van Dien.

Maciej Krause

Fan sprzętu komputerowego i technologii, który interesuje się wszystkim co z tymi zagadnieniami związane. Ponadto człowiek pełen nieposkromionej ambicji, z ciekawością podchodzący do nowych tematów. W wolnym czasie stawia czoła bossom w grach wideo i nałogowo śmiga rowerem.
UWaga! Gorące informacje!