fbpx

Skullcandy prezentuje słuchawki dla graczy – SLYR, SLYR Pro oraz PLYR

28 września 2022,
19:41
Jakub Jasiński

Skullcandy wkracza w rynek słuchawek gamingowych. Modele SLYR, SLYR Pro oraz PLYR będą konkurować na różnych półkach cenowych. Każdy z nich charakteryzuje się inną funkcjonalnością.

Prezentacja słuchawek Skullcandy z serii gaming
Na skróty
  • Skullcandy wprowadza słuchawki gamingowe.
  • Model SLYR to podstawowy zestaw przewodowy.
  • SLYR Pro posiada dodatkową funkcjonalność w postaci ulepszonego audio i mikrofonu.
  • PLYR to najwyższa półka – zapewnia komunikację bezprzewodową.
  • Wszystkie zestawy są dostępne do zakupu na stronie producenta.

Skullcandy, marka zajmująca się przede wszystkim produkcją słuchawek, wprowadza do swojej oferty nowe zestawy słuchawkowe dla graczy. Modele SLYR, SLYR Pro oraz PLYR zapełniają różne półki cenowe, w kolejności od najtańszych do najdroższych – oferując przy tym unikalne funkcjonalności dla każdego typu. Przy tym wszystkim zapewniają kompatybilność z każdą ze znanych platform – PC, PlayStation, Xbox i Switch.

Skullcandy SLYR, SLYR Pro i PLYR – słuchawki na każdą kieszeń

Skullcandy SLYR – niska półka cenowa

Najniższy model Skullcany SLYR oferuje połączenie przewodowe Jack 3,5 mm. Konstrukcja słuchawek ma być dobrze dopasowująca się do głowy i wytrzymała. Waga wynosi 265 g. Za dźwięk odpowiada autorska technologia Supreme Sound, która pozwala zmaksymalizować głębię i szczegółowość. Zestaw posiada mikrofon dwukierunkowy z prostą kontrolą wyciszania za pomocą pilota umieszczonego na muszli. Zastosowane membrany są o średnicy 50 mm z impedancją na poziomie 32 Ω i pasmem przenoszenia 20 – 20 KHz.

Skullcandy SLYR Pro – średnia półka cenowa

Droższy zestaw SLYR Pro zawiera wszystkie wyżej wymienione zalety oraz dodatkowe funkcjonalności. Mimo, że zestaw wykorzystuje akumulator, który należy ładować – działa jedynie przewodowe. Dodatkowe ogniwo odpowiada za ulepszoną percepcję dźwięku – dostosowanie audio do indywidualnych potrzeb użytkownika, a także za Clear Voice Smart Mic – technologię, która usuwa niepożądane dźwięki i szumy z mikrofonu. Ponad to, model Pro cechuje się dedykowanym oprogramowaniem Skull-HQ (tylko na PC), a jego waga względem podstawowej wersji to dodatkowe 11 g.

Skullcandy PLYR – najwyższka półka cenowa

Najwyższy z modeli – PLYR, umożliwia połączenie przewodowe, jak i bezprzewodowe poprzez Bluetooth 5.2. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość podłączenia dwóch urządzeń jednocześnie – wykorzystując obie transmisje danych. Ostatnią z większych zmian jest dodatkowa aplikacja mobilna. Z tym zestawem można korzystać z oprogramowania na komputerze jak i telefonie. Zestaw wykorzystuje wszystkie poprzednio poznane technologie, a waga wynosi 315 g.

Cena i dostępność słuchawek dla graczy Skullcandy

Wszystkie zestawy słuchawkowe są już dostępne do zakupu na stronie Skullcandy. Cena za najniższy model SLYR to 59,99 $, wersja PRO kosztuje 99,99 $, a najwyższy PLYR wyceniono na 129,99 $.