fbpx

Rozpoczęła się zimowa wyprzedaż na Steamie. Wśród przecenionych tytułów znajdziemy Elden Ring!

Cieszmy się nimi bo tak szybko odchodzą. Przeceny na gry! Ruszyła już wyprzedaż zimowa na Steamie. Co ciekawego znajdziemy tam w tym roku? Na pewno trochę magii, przygód, trochę krwawych dla fanów przemocy, dla wielbicieli bardziej rozwiniętej fabuły i RPG też się coś znajdzie.

22 grudnia wystartowała zimowa wyprzedaż na Steamie, która będzie trwać do godziny 19:00 5 stycznia 2023 roku. Fani gatunku RPG fantasy akcji mają z czego się cieszyć. Wśród przecenionych tytułów znalazła się gra Elden Ring, która po raz pierwszy od dnia premiery, czyli 25 lutego tego roku została przeceniona.

Okładka God of War: Ragnarok
Santa Monica Studio

Świąteczne ceny na Steamie

Elden Ring zdobył miano gry roku, stając na piedestale ponad niezwykle popularną produkcję ze świetnym marketingiem, God of War, która również trafiła do przecenionych tytułów z obniżką -40%. Wyprodukowany przez FromSoftware i wydany przez Bandai Namco został nagrodzony za reżyserię, kierunek artystyczny i uznany za najlepsze RPG. Elden Ring cieszy się powodzeniem, a po obniżce ceny o 30% kosztuje aktualnie 174,30 zł. Edycję deluxe gry, która dodatkowo zawiera album z grafikami i oryginalną ścieżkę dźwiękową, kupimy z tą sama promocją za 230,30 zł.

Geralt i Ciri Wiedźmin 3: Dziki Gon
CD Projekt Red

Wśród przecenionych gier znajdziemy również mnóstwo innych tytułów których cena jest warta uwagi jak chociażby seria Wiedźmin, której niektóre części zostały przecenione nawet o 85%. Całą trylogię w zestawie czyli The Witcher: Enhanced Edition Director’s Cut, The Witcher 2:Assassins of kings Enhanced Edition i Wiedźmin 3: Dziki Gon możemy nabyć za 27,42 zł.