fbpx

Romancelvania od The Deep End Games przedstawia miłość od pierwszego ugryzienia

Studio The Deep End Games w nowej grze zabiera nas do romantycznego symulatora, w którym wampir stara się znaleźć bratnią duszę. Mroczny komiksowy klimat połączony z potworami biorącymi udział w randkowym reality show możemy podziwiać w nowym zwiastunie premierowym Romancelvanii.

Drac i postaci z Romancelvani

7 marca 2023 roku na PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series X i PC trafiła Romancelvania symulator randek z potworami. Platformówka opracowana przez studio The Deep End Games w tym roku znajdzie się również na Nintendo Switch.

Transylwania zamienia się w Romancelvanię, gdzie potwory konkurują o względy wampira

Romancelvania to gra platformowa z elementami RPG, a właściwie randkowy symulator z wampirem w roli głównej. Jej bohater Drac rozpacza po byłej kochance. Z tego powodu zostaje zwerbowany przez Śmierć do reality show, gdzie jego celem stanie się znalezienie nowej wybranki serca. Najbardziej pociągające potwory zawalczą o względy naszego bohatera, a show ma być pełne zwrotów akcji.

Produkcja oferuje jedynie tryb jednoosobowy. Podczas gry będziemy eksplorować mapę, pokonywać wrogów i znajdujące się na niej pułapki oraz gromadzić przedmioty. W Romancelvanii nawiążemy relacje z 12 postaciami, a poprzez rozmowy i minigry będą się one rozwijać. Wraz z postępem fabuły Drac również podnosi poziom swoich zdolności na które wpływać będzie także opinia widowni.