Rocket League świętuje 7. urodziny z lipcowymi nowościami

4 lipca 2022,
22:31
Dorota Żak

Z okazji siódmej rocznicy wydania Rocket League w nadal cieszącej się popularnością produkcji odbędzie się specjalny event. Dodatkowe tryby gry, specjalne przedmioty związane z wydarzeniem czy nowe wyzwania to najważniejsze rzeczy, które będą czekać na fanów tytułu jeszcze w lipcu.

Mecz w Rocket League

Przyjęcia urodzinowe to raczej lubiany rodzaj imprez, a w najbliższych tygodniach na takie wydarzenie zaprasza nas studio Psyonix. Wydane w 2015 roku Rocket League właśnie dobiło do wieku siedmiu lat, co oznacza, że jego fanów czeka szereg atrakcji związanych z tą okazją. Multiplayer nadal cieszy się zainteresowaniem graczy, a z racji tego, że jest dostępny za darmo w Epic Games Store, każdy może sprawdzić czy ten rodzaj rozrywki mu pasuje.

Rocket League – urodzinowe niespodzianki w grze studia Psyonix

Świętowanie w tym tytule pełnym samochodów i rywalizacji potrwa od 6 do 19 lipca i podzielone zostanie na dwie tury. Każda z nich zaoferuje nam w Rocket League inne atrakcje. W pierwszym tygodniu eventu (6-13 lipca) zyskamy możliwość rozgrywania chaotycznych meczów w trybie Heatseeker w dwuosobowych drużynach. Kolejne dni (13-19 lipca) przyniosą nam natomiast tryb Knockout.

W produkcji nie zabraknie także nowych urodzinowych wyzwań – ukończenie wszystkich z nich zapewni nam 300 kredytów, które wydamy w sklepie. Inne nagrody, jakie dostaniemy, to dodatki kosmetyczne oraz punkty doświadczenia. Co więcej, do sprzedaży w grze trafią także przedmioty związane z siódmą rocznicą wydania Rocket League, które, wedle życzenia i chęci, dodamy do swojego ekwipunku.