Red Dead Online – aktualizacja Blood Money z datą premiery i nową zawartością

Nowa aktualizacja do Red Dead Online zajmie się tematem niekoniecznie uczciwych działań, czyli przestępstw i okazji na zarobienie pieniędzy. Przed wami Blood Money, które trafi do gry w następnym tygodniu.

Na skróty
  • Read Dead Online otrzyma aktualizację Blood Money 13 lipca.
  • Do gry trafią nowe zadania, czyli Przestępstwa i Okazje.
  • Pojawią się w niej także przedmioty, które wcześniej przypisane były do konkretnych przepustek do tytułu.

W świecie Red Dead Online nie każde pieniądze da się zarobić w uczciwy sposób. Czasem trzeba pobrudzić sobie ręce i zanurzyć się w przestępczym półświatku, gdzie spotkamy podejrzane typy oferujące nam dość specyficzne zlecenia. I tutaj wychodzi nam naprzód nowa aktualizacja skupiająca się na sposobach zarabiania forsy splamionej krwią. Blood Money – bo taką nosi nazwę – trafi do Red Dead Online już 13 lipca, a opublikowany dzisiaj krótki zwiastun wraz z wpisem na stronie produkcji wprowadza nas w klimat nowych aktywności, które zmierzają do gry.

Zbrodnie i możliwości, czyli nowe zadania w Red Dead Online: Blood Money

Nadchodząca aktualizacja wprowadzi do tytułu zadania, które nazywane są Przestępstwami oraz Okazjami. W przypadku tych pierwszych sprawa jest dość oczywista, pozwolą nam one napadać na dyliżanse i pociągi, odbierać długi czy dokonywać porwań. Przestępstw możemy podjąć się samodzielnie lub w grupie. Drugi typ zadań to z kolei Okazje, czyli próby powstrzymania senatora z Lemoyne, które musimy dopiero odblokować. Okazje będą trzy; do pierwszej zyskamy dostęp 13 lipca, na dwie pozostałe poczekamy nieco dłużej.

Dzięki Blood Money w Red Dead Online pojawi się także Klub rewolwerowca, czyli seria czterech osobnych karnetów do kupienia, pozwalających zdobyć bonusy, premie i dodatkowe przedmioty. Każdy z nich kosztować będzie 25 sztabek złota, a zakup wszystkich zapewni nam Halloweenową przepustkę 2. Do gry wrócą też obecne już wcześniej przedmioty i stroje, które pojawiały się w niej już przy okazji Przepustek bandyty 2 i 3. Te również trafią do sprzedaży.

Napad na dyliżans w Red Dead Online: Blood Money
Napad na dyliżans w Blood Money. Źródło: YouTube

Red Dead Online i Nvidia

Przy okazji najnowszej aktualizacji Red Dead Online w wersji pecetowej otrzyma również wsparcie Nvidii DLSS, które obejmie użytkowników Windowsa korzystających z odpowiednich kart graficznych. Ma to skutkować zwiększoną liczbą klatek w grze oraz bardziej wyrazistymi obrazami, jak możemy przeczytać w oficjalnej zapowiedzi dodatku. Wsparcie to ma również pojawić się w aktualizacji Read Dead Redemption 2 na PC.