Premiera This War of Mine: Final Cut na konsole nowej generacji

Ostateczna edycja This War of Mine jest już w sprzedaży także na Xbox Series X/S i PS5. Na użytkowników nowych konsoli czekają pełna wersja gry z wszystkimi rozszerzeniami i odświeżonymi wizualnie lokacjami, a także zremasterowane DLC w Complete Edition.

11 maja 2022
Na skróty
  • This War of Mine: Final Cut jest już dostępny na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5.
  • Pojawieniu się gry na konsole nowej generacji towarzyszył premierowy zwiastun.

Final Cut wojennej gry rodzimego studia 11 bit zawitał na PC jeszcze w 2019 roku. Wczoraj tytuł w odświeżonej odsłonie trafił też wreszcie na konsole nowej generacji. Pojawienie się This War of Mine: Final Cut na Xbox Series X/S oraz PlayStation 5 deweloper ogłosił w premierowym zwiastunie. Produkcja jest już dostępna także w Xbox Game Pass.

This War of Mine: Final Cut – wersja na Xbox Series X/S oraz PS5

Ostateczna edycja gry uwzględnia wszystkie darmowe rozszerzenia, w tym nowe lokacje z DLC Stories wraz z przypisanymi im wydarzeniami i questami, a także grywalną postać, cywilnych NPC-ów oraz dodatkowy scenariusz. Gracze mogą też liczyć na odświeżoną grafikę 4K i poprawiony interfejs. Zremasterowane zostały również cztery DLC (Little Ones oraz trzy epizody Stories) dostępne w wersji Complete Edition. Tytuł w wersji na konsole nowej generacji znajdziemy w sklepach PlayStation i Xboxa.

O This War of Mine słyszeliśmy niedawno w kontekście wojny w Ukrainie – deweloper zadecydował o przekazaniu dochodów ze sprzedaży gry na wsparcie Ukraińskiego Czerwonego Krzyża.

UWaga! Gorące informacje!